آپشن های تندر 90 | ویکی راهنما | WikiRahnama.Com
تاریخ انتشار: 1395/01/27 آخرین بازنگری: 1395/08/13 بازدید: 29,450

آپشنهای تندر 90

تندر 90، در مقایسه با قیمت خود، به خوبی توانسته رضایت مصرف کنندگان را در حوضه فنی و لذت از رانندگی جلب کند، ولی ظاهر، آپشنها و فضای داخل کابین تندر، در برآورده کردن توقعات مصرف کنندگان توفیق چندانی نداشته، از این رو بازار آپشنهای رفاهی، امنیتی و ظاهری ال 90 بسیار داغ است.

برای سهولت در انتخاب مشتریان، در این مقاله این آپشنهای تندر و تغییری که هر کدام از آنها در این خودرو ایجاد می کنند آورده شده اند، قیمت آپشنهای ال 90 حدودی است و معمولا قیمت نصب آنها بستگی به محل و سایر شرایط دارد.

فروشگاه قطعات و آپشن تندر 90 سندرو و مگان - خوش سخن - ایمانی

آپشنهای ایمنی و ضد سرقت تندر

   
صندوق پران (کد L101) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
صندوق پران تندر
مشخصات: صندوق پران تندر از مهمترین و کارآمدترین آپشنهای آن است، زیرا بدون آن راننده باید خودرو را خاموش کرده و با استفاده از سوئیچ درب صندوق را باز کند.
از طرف دیگر در صورتیکه سوئیچ در صندوق عقب جا بماند و درب صندوق بسته شود، راننده باید از طریق کلید ساز، یا باز کردن صندلی عقب آن را خارج کند. این موضوع در سفر و مواقعی که دسترسی به سوئیچ یدک میسر نیست، بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
صندوق پران را می توان به سیستم دزدگیر مرتبط کرد به نحوی که از طریق ریموت دزدگیر بتوان درب صندوق را نیز باز کرد.  

  

سنسور دنده عقب (کد L102) قیمت (تومان): 70,000
اجرت نصب: 

سنسور بین درب های تندر

مشخصات: ارتفاع تندر نسبت به سایر خودروهای سواری بلندتر است و طراحی صندوق آن باعث شده که راننده دید کافی به فضای پشت خودرو را نداشته باشد. هنگام حرکت در دنده عقب، در صورت وجود موانع کوتاه احتمال برخورد با آنها زیاد است.
 نسب سنسور دنده عقب این امکان را برای راننده فراهم می کند که در حرکت دنده عقب با شنیدن صدای بوق هشدار به موانع برخورد نکند. نمونه های مختلفی از سنسورهای دنده عقب وجود دارند که مرغوبترین آنها در آب و هوای بارانی و دماهای مختلف نیز کارایی مناسبی دارند.  

  

محافظ کامپیوتر (ECU) (کد L103) قیمت (تومان): 35,000
اجرت نصب: 
محافظ کامپیوتر تندر
مشخصات: برای جلوگیری از سرقت کامپیوتر خودرو (ECU) استفاده می شود و قیمت آن در مقابل قیمت ECU بسیار ناچیز است و به توجه به آمار سرقت کامپیوتر خودرو، نصب آن توصیه می شود.

  

کابل اتصال منفی (کد L104) قیمت (تومان): 80,000
اجرت نصب: 

کابل اتصال منفی تندر

مشخصات: در خودرو تندر، در صورت روشن کردن وسایل متعدد برقی (کولر، بخاری، ضبط، چراغ جلو، شیشه گرم کن و ... ) عملکرد آنها دچار اشکال می شود، مثلا درجه حرارت آب بالا می رود و خودرو شروع به لرزیدن می کند و یا نور چراغ جلو شروع به کم و زیاد شدن می کند و این بدلیل ضعیف بودن اتصال منفی در تندر است.
کابل اتصال منفی این مشکل را برطرف می کند و راننده خودرو می توانند بصورت همزمان و بدون مشکل از وسایل الکتریکی آن استفاده کنند.  

  

قفل زاپاس (کد L105) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
  قفل زاپاس تندر
مشخصات: برای  جلوگیری از سرقت زاپاس استفاده می شود و قیمت آن در مقابل قیمت رینگ و لاستیک بسیار ناچیز است. سرقت زاپاس با چنان سرعتی انجام می شود که علیرغم وجود دزدگیر، قبل از آنکه اطرافیان متوجه صدای دزدگیر شوند، کار به پایان رسیده است. لذا استفاده از قفل زاپاس برای خودروهایی که اغلب در بیرون از منزل پارک هستند توصیه می شود.

  

قفل پدال (کد L106) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 

قفل پدال تندر

مشخصات: به گفته مامورین کلانتری و آگاهی، قفل پدال از موثرترین عوامل بازدارنده در سرقت خودرو است. قفل پدال در واقع نوعی قفل سنتی (کتابی یا معمولی) است که باز کردن آن نیازمند تخصص و حرفه است. سارقین با مشاهده عوامل بازدارنده اینچنینی خود را به زحمت نمی اندازند و اصطلاحا به دنبال دیوار کوتاهتری می گردند.

  

قفل محافظ پیچ قالپاق (کد L107) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 
  پیچ محافظ قالپاق تندر
مشخصات: برجستگی های روی آچار و پیچ مکمل هم هستند و در واقع این پیچ فقط توسط آچار خودش باز می شود، پیچ محافظ قالپاق دسترسی سارقین را به پیچ های چرخ محدود کرده و ضریب امنیتی چرخها را بالاتر می برد.

  

پاور ویندو- بالابر اتوماتیک شیشه (کد L108) قیمت (تومان): 35,000
اجرت نصب: 

پاور ویندوز (بالابر خودکار پنجره ها) تندر

مشخصات: با بستن درب خودرو توسط ریموت، کلیه شیشه های برقی خودرو، در صورت باز بودن، یکی پس از دیگری بالا می روند. این سیستم از یک سو احتمال باز ماندن شیشه ها را کاهش داده و از سوی دیگر راننده مجبور نیست هر باز قبل از پیاده شدن باز یابسته بودن شیشه ها را کنترل کند.
فروشگاه قطعات و آپشن تندر 90 سندرو و مگان - خوش سخن - ایمانی

 آپشنهای داخل کابین تندر  

    
مینی داشبورد (کد L109) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 

مینی داشبورد تندر 

مشخصات: این قطعه همرنگ داشبورد و از جنس پلاستیک است که با چسب دوطرف به داشبورد می چسبد. با توجه به محدودیت فضای داشبورد تندر، مطابق شکل فضای بیشتری را برای سرنشینان ایجاد می کند.

 

درب ایربگ (کد L110) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 
درب ایربگ تندر 
مشخصات: در مدلهای فاقد ایربگ سرنشین، این درپوش فضای خالی داشبورد را پوشانده و زیبایی بیشتری را ایجاد می کند. 

  

کنسول وسط با پایه فابریک (کد L111) قیمت (تومان): 35,000
اجرت نصب: 

کنسول وسط - زیر آرنجی تندر 

مشخصات: کنسول وسط فضای جدیدی را برای نگهداری مدارک، بیمه نامه و ... ایجاد می کند و از سوی دیگر راننده می تواند آرنج خود را روی آن قرار دهد که در رانندگی های طولانی و سفر موجب کاهش خستگی راننده می شود.

  

پارکابی استیل درجه 1 (کد L112) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
پارکابی استیل تندر 
مشخصات: در اثر تماس کفش با قسمت پارکابی خودرو، به مرور رنگ این قیمت از بین می رود و ظاهر بدی را ایجاد می کند، استفاده از پا رکابی استیل این مشکل را رفع کرده و در عین حال ظاهر زیباتری را برای خودرو ایجاد می کند.

  

لاستیک زیرپایی اصلی رنو (کد L113) قیمت (تومان): 55,000
اجرت نصب: 

زیر پایی اصلی تندر 

مشخصات: اندازه و ابعاد این کفپوش برای تندر طراحی شده و لبه های داخلی آن مانع از انتقال آب و گرد و خاک به موکت کف خودرو می شود.

  

کنسول زیر داشبورد (کد L114) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 
جا عینکی - مکمل کنسول تندر 
مشخصات: این قطعه فضای خالی پایین داشبورد را پر می کند و بیشتر برای نگهداری عینک و اشیاء کوچک مانند فلش (USB) مناسب است. این قطعه از طریق پیچ یا چسب دو طرف چسبانده می شود.

  

نقره ای دور دریچه (کد L115) قیمت (تومان): 10,000
اجرت نصب: 

نقره ای دور دریچه کولر تندر 

مشخصات: این قطعه پلاستیکی از طریق چسب دو طرف به دریچه کولر و بخاری متصل می شود که با طرح نقره ای قسمتهای وسط داشبورد هم رنگ می شود.

  

استیل دور دریچه (کد L116) قیمت (تومان): 8,000
اجرت نصب: 
استیل دور دریجه کولر تندر 
مشخصات: مطابق شکل این قطعه استیل از طریق چسب دو طرف به قاب کولر و بخاری چسبیده می شود.

  

سر دنده مگانی (کد L117) قیمت (تومان):اصلی 35,000 طرح 25,000
اجرت نصب: 

سردنده مگانی تندر 

مشخصات: سردنده طرح مگان، به رنگ مشکی و نقره ای است که با رنگهای سایر قسمتهای اتاق نزدیکتر است. 

  

جا عینکی سقفی (کد L118) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
جا عینکی سقفی تندر 
مشخصات: برای نگهداری از عینک طبی یا آفتابی طراحی شده و با استفاده از آن سطح شیشه عینک در اثر تماس با سایر اشیاء داشبورد خط و خش نمی افتد.

  

نمد روی داشبورد (کد L119) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 

موکت روی داشبورد تندر 

مشخصات: برش این قطعه مطابق با داشبورد تندر طراحی شده و دریچه های شیشه گرم کن و کانال کولر و بخاری در آن منظور شده اند. این قطعه فضای اتاق تندر را گرمتر نشان می دهد.

  

آرم فرمان رنو (کد L120) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 
آرم روی فرمان تندر 
مشخصات: مطابق شکل با استفاده از این قطعه لوگو فرمان جلوه و زیبایی بیشتری دارد که در خودرو مگان و سایر محصولات کارخانه رنو از آن استفاده می شود.

  

جاسیگاری لیوانی (کد L121) قیمت (تومان): 35,000
اجرت نصب: 

جاسیگاری لیوانی تندر 

مشخصات: خودرو تندر بصورت پیشفرض فاقد زیر سیگاری قابل تخلیه است و این قطعه برای کسانی که در خودرو سیگار می کشند مورد استفاده قرار می گیرد.

  

کفپوش اتاق کامل درجه 1 (کد L122) قیمت (تومان): 60,000
اجرت نصب: 
کفپوش کامل اتاق تندر 
مشخصات: این قطعه کل کف داخل خودرو را می پوشاند و نصب آن با باز کردن اجزاء متصل به کف خودرو مقدور است، این قطعه بیشتر در استانهای پر باران استفاده  می شود و در نتیجه استفاده از آن راننده نگران خیس شدن، بو گرفتن و پوسیده شدن کف خودرو نخواهد بود.

  

استیل دور شاسی قفل کن (کد L123) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 

استیل دور شاسی قفل کن تندر 

مشخصات: این قطعه از جنس استیل است و با چسب دوطرف چسبانده می شود.

 

کاور قفل صندوق عقب درجه 1 (کد L124) قیمت (تومان): 20,000
اجرت نصب: 

کاور ( محافظ ) سینی صندوق عقب تندر 

مشخصات: در اثر تماس اشیاء به مرور زمان رنگ این قسمت از بین می رود لذا استفاده از این قطعه این مشکل را برطرف می کند و در عین حال ظاهر زیباتری به فضای صندوق عقب می دهد.

  

کفپوش صندوق عقب (کد L125) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
کفی صندوق عقب تندر 
مشخصات: کفپوش صندوق عقب روکش پلاستیکی دارد و شکل آن اصطلاحا بشقابی است و در صورت تماس با اشیاء مرطوب و یا ریختن آب در آن براحتی قابل نظافت است. 

  

نمد پشت صندلی - داخل صندوق (کد L126) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 

نمد پشت صندلی صندوق عقب 

مشخصات: این قطعه فضای صندوق عقب تندر را یکدست کرده و ظاهر بسیار زیباتری را به آن می دهد.

  

جک درب موتور (کد L127) قیمت (تومان): 35,000
اجرت نصب: 
جک کاپوت تندر 
مشخصات: با استفاده از این قطعه باز و بسته کردن درب موتور راحتتر انجام می شود.

  

جک درب صندوق (کد L128) قیمت (تومان): 35,000
اجرت نصب: 

جک درب صندوق عقب تندر 

مشخصات:  با استفاده از این قطعه باز و بسته کردن درب صندوق عقب راحتتر انجام می شود.

  

نمد درب موتور (کد L129) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
نمد زیر کاپوت تندر 
مشخصات: این قطعه نوعی عایق است و از طریق پین (خار) به درب موتور متصل می شود و استفاده از آن مانع از سوختن و تغییر رنگ درب موتور (در اثر حرارت) می شود و از طرف دیگر در کاهش صدای موتور نیز موثر است. بدون استفاده از این قطعه، به مرور زمان رنگ زیر و حتی روی درب موتور تغییر می کند.

  

نمد درب صندوق (کد L130) قیمت (تومان): 20,000
اجرت نصب: 

  نمد درب صندوق عقب تندر

مشخصات: این قطعه نیز از طریق پین (خار) به درب صندوق متصل می شود و همانطور که در شکل پیداست ظاهر زیباتری را ایجاد می کند. با توجه به جنس آن که عایق است، در فصول سرد به گرمتر ماندن صندوق عقب و در نتیجه فضای سرنشینان عقب خودرو کمک می کند. 

  

نوار دور موتور (کد L131) قیمت (تومان): 10,000
اجرت نصب: 
نوار لاستیکی دور موتور تندر 
مشخصات: این نوار لاستیکی مانع از تماس مستقیم بین درب موتور و بدنه خودرو شده و ورود گرد و غبار به موتور را کمتر می کند و در نتیجه فضای موتور تمیزتر می ماند. بعلاوه این قطعه در کاهش جریان هوای ناخواسته از کانال کولر و بخاری (خصوصا در سرعت بالا) موثر است.

  

کاپ سر کمک (کد L132) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 

درپوش کمک فنر تندر 

مشخصات: بدلیل شکل کاسه ای سر کمک، آب و ضایعات در آن باقی می مانند و به مرور زمان این فضا دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شود. کاپ سر کمک، در عین زیباتر کردن فضای موتور مانع از این مشکل می شود.
فروشگاه قطعات و آپشن تندر 90 سندرو و مگان - خوش سخن - ایمانی

آپشنهای بدنه تندر

 
توری زیر برف پاک کن (کد L133) قیمت (تومان): 10,000
اجرت نصب: 

توری زیر برف پاک کن تندر 

مشخصات: مطابق شکل این قطعه در فضای پایین برف پاک کن قرار می گیرد و با ایجاد نمای زیباتر، مانع از تجمع برگ درخت و ضایعات در این قسمت می شود. 

  

راهنما مگانی (کد L134) قیمت (تومان): 20,000
اجرت نصب: 
راهنمای مگانی تندر 
مشخصات: این قطعه بسادگی و بدون نیاز به تغییری در بدنه نصب می شود و ظاهر زیباتری دارد.

  

دستگیره درب صندوق عقب (کد L135) قیمت (تومان): کروم: 5,000 معمولی:3,000
اجرت نصب: 

  دستگیره درب صندوق عقب تندر

مشخصات: سرنشینان خودرو برای باز و بسته کردن درب صندوق عقب ناگزیر از تماس با بدنه خودرو هستند که مواردی که بدنه تمیز نباشد لباس و دست شخص آلوده خواهد شد. این دستگیره باز و بسته کردن درب صندوق را آسانتر می کند. 

    

بادگیر شیشه های جلو (کد L136) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
بادگیر شیشه جلو تندر 
مشخصات:

 

  

بادگیر چهار پنجره (کد L137) قیمت (تومان): 45,000
اجرت نصب: 

بادگیر چهار درب تندر 

مشخصات:

  

بادی فویل درب ها (کد L138) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
  بادی فویل ( نوار بین دربها) تندر
مشخصات:  مطابق شکل

  

قاب دستگیره (کد L139) قیمت (تومان): 7,000
اجرت نصب: 

قاب دستگیره تندر 

مشخصات:  مطابق شکل

  

قاب زیر دستگیره (کد L140) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 
  قاب زیر دستگیره تندر
مشخصات:  مطابق شکل

  

فلاپ وراکروزی (کد L142) قیمت (تومان): 20,000
اجرت نصب: 
فلاپ دور گلگیر 
مشخصات: در صورت نصب این قطعه اگر مانعی به گلگیرهای خودرو برخورد کند خسارت بمراتب کمتری ایجاد کرده و در عین حال ظاهر زیباتری برای تندر ایجاد می کند.

  

گل پخش کن نشکن (کد L143) قیمت (تومان): 20,000
اجرت نصب: 

گل پخش کن تندر 

مشخصات: 

  

قاب آیینه لبه دار (کد L144) قیمت (تومان): 10,000
اجرت نصب: 
قاب روی آیینه تندر 
مشخصات:  مطابق شکل

  

  

آیینه پرستیژ (کد L145) قیمت (تومان): چینی (200,000) ایرانی (160,000)
اجرت نصب: 
  آیینه بزرگ آیینه پرستیژ تندر
مشخصات: آیینه اصلی تندر ابعاد کوچکی داشته و دید محدودی را در اختیار راننده قرار می دهد، آیینه طرح پرستیژ بزرگتر است و این مشکل را در تندر مرتفع می کند.

  

بال عقب شرکتی رنگ شده (کد L146) قیمت (تومان): 110,000
اجرت نصب: 

بال صندوق عقب تندر 

مشخصات: مطابق شکل

  

دیفیوزر سپر عقب (کد L147) قیمت (تومان): 20,000
اجرت نصب: 
دیفیوزر سپر عقب تندر 
مشخصات: مطابق شکل

  

آنتن سقفی مگانی (کد L148) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 

آنتن سقفی مگانی تندر 

مشخصات: مطابق شکل

  

ابرویی چراغ جلو (کد L149) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 
ابرویی چراغ جلو تندر 
مشخصات: مطابق شکل

  

  

پرژکتور سپر جلو (کد L151) قیمت (تومان): مدل 1: 35,000 مدل 2: 45,000
اجرت نصب: 
پرژکتور جلو مه شکن تندر 
مشخصات: در مدلهایی که فاقد پرژکتور هستند، پس از اجرای سیم کشی (که جداگانه باید خریداری شود) و بریدن محل مخصوص در سپر قابل اجرا است.

  

  

قاب پلاک (کد L153) قیمت (تومان): 4,000
اجرت نصب: 
قاب پلاک 
مشخصات: از جنس پلاستیک است و قبل از نصب پلاک، آنرا بصورت کشویی در قاب پلاک قرار داده و به بدنه خودرو پرچ  می شود.

  

سر اگزوز استیل (کد L154) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 

سر اگزوز استیل تندر

مشخصات: این نوع سر اگزوزها صدای ناهنجاری تولید نمی کنند و نصب آنها بسیار ساده است و نمای زیباتری به عقب خودرو می دهد.

  

درپوش اکسل عقب (کد L155) قیمت (تومان): 2,500
اجرت نصب: 
درپوش اکسل عقب تندر
مشخصات: اکسل عقب تندر به علت ارتفاع بلند این خودرو در معرض دید قرار دارد و درپوش اکسل عقب نمای بهتری به این قسمت می دهد.  

  

قالپاق تو رینگی (کد L156) قیمت (تومان): 6,000
اجرت نصب: 

  قالپاق تو رینگی تندر

مشخصات: این نوع قالپاق روی پیچ های چرخ قرار می گیرد که بصورت پیشفرض در تندرهای با رینگ اسپرت وجود دارد.

 

فروشگاه قطعات و آپشن تندر 90 سندرو و مگان - خوش سخن - ایمانی

.: تعداد 1403 نفر از 1438 نفر این مقاله را مفید دانسته اند :.

آیا این مقاله برای شما نیز مفید بود؟

راهنمای باز کردن سپر عقب تندر آپشن های ال90 سردنده مگان اتوماتیک دستگیره صندوق ال نود باز کردن صندلی عقب ال90 قیمت پمپ صندوق پران ال نود ال نود و اپشن های جدیدس سنسور دنده عقب ال 90 قیمت سنسور دنده عقب ال90 سنسور دنده عقب تندر 90 فروشگاه لوازم آپشن تندر النود اتومات روش نصب صندوق پران ال 90 آپشن های ال ۹۰ در کار خانه صندوق عقب تندر ۹۰ وسایل لوکس ال نود اورمیه دکمه صندوق عقب l90 قیمت صندوق پران قیمت سنسور دنده عقب تندر 90 نمد پشت صندوق عقب ال 90 نصب آپشن های ال 90 قیمت قاب دستگیره ال90 نمد صندوق عقب ال 90 طریقه نصب کنسول وسط تندر ۹۰ آپشن های اسپرت ال نود راهنمای کاپوت تندر90 نحوه نصب جک درب موتور ال 90 تغییر داشبورد ال نود سنسور دنده عقب برای ال 90 ایا ال نود سنسور دنده عقب/دارد؟، قیمت دوربین دنده عقب ال 90 تندر با گل پخش کن نحوه عمل کردن صندوق پران ال90 قفل درب خودروی ال 90 قفل کاپوت ال ۹۰ قیمت سنسور دنده عقب ال 90 قفل درب صندوق تندر ضد سرقت 90 نحوه وصل کردن دیفیوزر ال 90 ﻗﻴﻤﺖ ﺟﻚ ﻛﺎﭘﻮﺕ اﻝ ﻧﻮﺩ قیمت صندوق پران فابریک ال نود سپر پشت ال90 قیمت آپشن های تندر 90 سنسور دنده عقب ال نود قیمت سنسور دنده عقب ال نود شیشه پاک کن ال نود اتومات آیا تندر اتوماتیک سنسور دنده عقب دارد؟ نمد پشت صندلی ال 90 نصب سنسور دنده عقب ال 90 سیاه کردن فضای داخل کاسه چراغ ماشین تندر 90 1 قیمت صندوق پران تندر90 قیمت صندوق پران ال 90 اپشن چراغ دنده ال 90 قفل ضد سرقت صندوق عقب ال 90 اپشن تندر ۹۰ ماشین ال 90 اتوماتیک صندوق عقب تندرالنود اتومات نصب سنسور دنده عقب برای تندر ال نود اتوماتیک جک صندوق عقب ال 90 خرید اینترنتی کنسول تندر۹۰ باز کردن کنسول ال نود خرید صندوق پران ال90 سنسور عقب تندر 90 اپشن های قابل نصب روی ال90 نمد داخل صندوق عقب النود قیمت بوق ال 90 باز کردن در بسته ال 90 آپشن قابل نصب روی تندر ال 90 گرم کن صندلی تندر ۹۰ فضایی داخلی تندر قیمت سنسور دنده عقب ال ۹۰ ال 90 دیدعقب ﻃﺮﺯ ﺑﺎﺯﮐﺮﺩﻥ ﮐﺎﺑﻮﺕ ﻣﺎﺷﯿﻦ l90 قیمت بادی فویل ال نود مکمل صندوق پران ال 90 نحوه نصب قفل پدال ال نود ایا ال 90 دارای دوربین عقب هست نصب گازlpjبه خودروی تندر 90 تندرالنود اتومات آشن داخل کابین النود اتومات حسگر ال نود نقره ای تندر 90 اتوماتیک خرید قالپاق ال نود قیمت نصب سنسور عقب برای ال90 قیمت سنسور عقب ال 90 نحوه نصب سنسور دنده عقب ال 90 مراکز نصب اپشن تندر آیا سنسور عقب ال ۹۰ اتوماتیک دارد آپشن های ال نود ای1cp+sp اپشن های ال 90 اوتومات قیمت انواع سنسور دنده عقب ال ۹۰ باز کردن درب جعبه ال نود درب جعبه عقب ال90 کجای داشبورد قرار دارد طریقه نصب صندوق پران ال لوازم اسپرت ال 90 اپشنهای ال90 فروشگاه آبشن تندر النود قیمت کمک های بادی ال نود قیمت کفپوش ال 90 قیمت زیر باکی ال نود پنل النود محافظ کامپیوتر ال 90 اپشن های ال90 نصب دنده پشت فرمان تندر ۹۰ قیمت دیفیوزر ال 90 قیمت آشن های النود اتومات آپشن های تندر نود دکمه صندوق عقب ال 90 استفاده سنسور دنده عقب ال90 صندوق پران رنو l90 آموزش نصب صندوق پران ال 90 نصب دوربین عقب برای تندر جک صندوق عقب برای l90 قفل مخصوص خودرو ال نود لوازم اسپرت ال نود دستگیره صندوق عقب ال ۹۰ آیا تندر اتومات صندوق پران دارد؟ نصب سنسور دما در ال نود کنسول زیر آرنجی تندر النود امنیت قفل صندوق عقب ال 90 آیا نصب سنسور ودزد گیر روی ال 90 انجام می شود ایا درب تندر 90 باز میشود برقی کردن خودرو ال90 قفل فرمان ال 90 اتومات آپشن داخل کابین النود باز شدن درب صندوق و کاپوت تندر طراحی قسمت شیشه بالابرداشتبورد ال نود نصب ایربگ تندر 90 سنسور عقب ال ۹۰ اپشن هایه قابل نسب به روی ال۹۰اتوماتیک اپشن تندر90 قفل صندوق عقب ال نود کجا تعمیر کنم سید خندانم آموزش نصب درپوش ایربگ تندر روشن کردن بخاری ال۹۰ آپشن تندر 90 نصب سنسور دنده عقب بابل صداهای کابین ال نود چراغ سقفی عقب ال 90 کلید صندوق عقب ال 90 قیمت محافظ کامپیوتر تندر پلاستیک باز کردن صندوق عقب تندر اپشنهای ال نود نمایش آپشن کنسول ال ۹۰ قیمت دیفیوزر سپر عقب تندر 90 سنسورعقب تندرکاضبط صوت رامیکند دریچه های ال نود اپشن های ال نود اتومات اپشنهای قابل نصب روی ال نود وسایل مورد نیاز ال 90 دیفیوز عقب ال 90 آپشن تندر نود دنده پشت فرمان ال نود هزینه ی نصب سنسور دنده عقب ال نود آپشنهای داخل خودرو تندر90 قیمت صندوق پران ال نود آبشن تندر 90 آموزش باز کردن صندوق عقب ال 90 کنسول وسط ال۹۰ فروش اپشن های اسپرت ال90 صندوق پران برقی ال ۹۰ ماژول صندوق پران ال 90 طریق نصب مکمل کنسل تندر ۹۰ باز کردن صندوق صدقههی خیابان نصب سنسور ال 90 قیمت صندوق پران تندر 90 قیمت سنسور دنده؛عقب ال نود نحوه روشن.کردن شیشه گرم.کن عقب ال نود نصب کنترل صوتی فرمان تندر در ساری آبشن گذاری روی ال نود مشخصات و اپشن های تندر 90 قفل درب صندوق عقب ال نود شکل سپر جلوی ال نود نصب سنسور دنده عقب تندر 90 قفل درب صندوق عقب ال90 قیمت دوربین دنده عقب تندر 90 انواع سنسور دنده عقب ال نود قیمت آپشنهای تندر90 نحوه نصب دیفیوزر دکمه روی کلید برف پاکن ال ۹۰ کنسول ترمزدستی لوازم اضافه تندر 90 کلیدهای داخل ال۹۰ انومات مشخصات ال 90 لوازم لوکس ال 90 عایق صندوق عقب تندر نحوه بازکردن کاور دور فرمان ل۹۰ کلید باز کردن صندوق ال ۹۰ آپشنهای ال۹۰ آیا ال نود اتومات سنسور عقب دارد اکسل عقب تندر نود l90 اپشن نصب ایربگ سرنشین تندر۹۰ آیا ال90 اتومات سنسور دارد سنسور عقب ال نود گرمکن صندلی l90 اصفهان طریقه نصب صندوق پران ال۹۰ دوربین وسنسور دنده عقب تندر قیمت بال عقب برای l90 بهترین راه برای دنده عقب ال نودی خرید اینترنتی لوازم ال نود شکل و قیمت کنسول صندلی های جلوی ال۹۰ آپشن های لوکس داخل و خارج اتاق ال۹۰ مشخصات وآپشن ال 90 فرمان فابریک ال 90 فروش لوازم اسپرت ال ۹۰ باز کردن درب ال نود تاثیر نمد کاپوت ال 90 در صدا گیری سنسور دنده عقب مناسب برای تندر ۹۰ معرفی دکمه های داخلی ال90 محافظ زیر سپر صندوق عقب تندر پارس دکمه بازکردن صندوق عقب درال نود رو پدالی استیل جدیدترین اپشن ال۹۰ دکمه برف ال 90 آموزش نصب چراغ زیر پا تندر 90 طریقه باز کردن قفل بللابر شیشه عقب ال 90 هزینه نصب سنسور دنده عقب ال نود اتومات تجهیزات مورد نیاز ال 90 طریقه باز شدن درب صندوق عقب ال 90 زیرپایی تندر کنسول تندر ۹۰ قیمت دیفیوزر تندر 90 تعویض صندلی های ال۹۰ کلیدهای داخال اطاق ال نود وکار انها آپشن های قابل نصب روی تندر 90 بهترین مارک صندوق پران تندر خرید اینترنتی آپشن های ال 90 قیمت کامپیوتر ال 90 قیمت چراغ های لوکس ال90 قیمت سنسور عقب تندر 90 روش باز کردن کنسول جلوی دنده برای ماشین l90 pars کابل اتصال منفی l90 کنسول ال 90 قیمت محافظ لبه صندوق ال90 سپرجلوی ال۹۰اتوماتیک محافظ ecu ال۹۰ برای زیبا کردن ال نود چه اپشن های در بازار هست اپشن برای ال نود آپشنهای تندر 90 شکل ظاهری ال۹۰اتوماتیک ایا ال۹۰ اتومات کنسول بین صندلی دارد امکانات شیشه بالابر ال 90 اتوماتیک طریقه نصب بال ال نود بازشدن صندوق عقب ال ۹۰ دوربین برای ال نود سنیور دنده عقب ال 90 نحوه نصب قاب استیل دریچه ال۹۰ جعبه پران ال 90 قیمت کنسول وسط ال 90 لوازم ال 90 لوازم لوکس ال 90 ایا ال 90 دارای کنسول است؟ آپشن های تندر 90 اتوماتیک آیا نصب دزدگیر روی تندر 90 مشکل ایجاد میکند خرید اینترنتی بوق ال۹۰ سنسور تندر نود سر دنده ال 90 اتوماتیک رنگ داشبورد تندر نود عایق صندق عقب تندر 90 طریقه باز کردن صندوق عقب ال ٩٠ از داخل ماشین اگهی فروش ال90در بابل بهترین نوع سنسور دنده عقب پارس تندر تجهیزات ال نود دریچه کولر تندر لبه صندوق ال 90 نصب دوربین عقب در ال 90 دوربین دنده عقب ال نود سنسور دنده عقب ال نود بیسیم دور دریچه بخاری ال ۹۰ تندر نود سنسور دنده عقب دارد زیبا کردن ال 90 کرمانشاه دکمه جلوی دنده ال نود ابشن های ال نود وسایل ضروری ال نود محل نصب لوازم اسپرت ال90 اپشین النو د قیمت اپشن برای l90 دستگیره جعبه ال۹۰ قفل اتوماتیک درب ال ۹۰ توری زیر جلوپنجره ال نود لوازم جانبی خودرو ال نود قیمت دکمه صندوق پران ال نود قیمت دوربین ال نود قیمت صندوق پران ال90 سنسور l90 آیا ماشین ال نود به دزد گیر احتیاج دارد آپشنهای ال 90 اپشن صندوق باز کن پارس تندر نحوه بازکردن کنسول وسط تندر 90 آپشن های النود محافظ زیر درب صندوق عقب ال 90 قفل شیشه عقب ال نود دفیوز عقب تندر بدون نیاز به پیچ کردن کلید صندوق پران ال نود صندق پران ال۹۰ سفارش بادی فویل قفل پدال ال نود جدید درب صندوق عقب ال ۹۰ سنسور دنده عقب ۹۰ آینه جدید تندر 90 کنسول وسط ال۹۰+طریقه نصب نصب دوربین عقب تندر نصب 26 آپشن روی تندر 90 قاب پلاک عقب استیل کلید صندوق پران تندر 90 نحوه باز کردن صندوق عقب تندر 90 کابل اتصال بدنه ال90 آپشن های ال۹۰ نحوه باز کردن کنسول وسط دنده تندر 90 آپشنهای قابل نصب روی ال نود کلید فابریک صندوق پران ال90 بهترین آپشنهای ال۹۰ قیمت آپشن های پارس تندر لوازم اپشن ال۹۰ پلاستیک چراغ عقب تندر کلید درب صندوق عقب ال ۹۰ آپشن داخلی ال 90 راههای اسپرت کردن ال۹۰ برای سر اسپید اپشنهای ال ۹۰ کار دکمه دسته دنده اتومات ال ۹۰ تویی داخل صندوق عقب ال90 دکمه باز کردن صندوق عقب ال نود لوازم اسپرت النود اتومات جا عینکی فابریک ال90 گرمکن های صندلی l90 باز کردن درب ال۹۰ خرید مکمل کنسول ال 90 دلیل یکی بودن چرا5 دنده عقب تندر 90 رنو نحوه نصب جک درب موتور لوگان ال٩۰ ابشن های ال90اتومات گارد عقب ماشین ال90 سنسوردنده عقب برای ال90 قیمت قفل کامپیوتر ال۹۰ جک درب کاپوت ال نود وسایل تندر 90 اتوماتیک زیر سپر ال نود مشخصات ضبط فابریک ال 90 بهترین سنسور دنده عقب ال 90 قطعه نصب شده بر روی جعبه عقب خودرو های لوکس سنسور باران ال90 سنسور دنده عقب فابریک تندر آپشن های تندرنود نصب دوربین دنده عقب تندر در تبریز روش نصب سراگزوز استیل مرکز نصب دوربین دنده عقب تندر 90 تبریز داخل کاپوت ال 90 ال نود سپر عقب زیاد صدا دارد راه باز کردن در تندر l90 نصب صندوق پران ال نود قیمت آینه بغل تندر ال نود اتوماتیک آشن های ال نود سوئیچ ال۹۰ چه آپشن های روی ال 90 نصب میشود کارایی دکمه اتومات ماشین ال نود کرمانشاه نسب سنسور عقب سنسور عقب ال۹۰ قالپاق سایز 15 قاب استیل دور ضبط ال نود قاب زیر سپر عقب ال۹۰ نصب دوربین عقب ال 90 قاب پلاک ال نود اپشن های حذف شده تندر ۹۰ در ایران نمد زیر درب موتور ال۹۰ قفل پدال ال۹۰ کلید قفل کن بالابر شیشه های عقب در ال نود آیا پارس تندرسنسورعقب دارد؟ ابشن ال90 در باز کن صندوق عقب l90 خرید صندوق پران ال 90 اصفهان بهترین مدل دوربین دنده عقب برای خودرو ال 90 لوازم اسپرت تندر 90 نصب ملاستیک مشکی زیر پلاک تندر 90 نصب سنسور عقب ال 90 ال نود ای یک نمد کاپوت دارد آپشن ال ۹۰ آپشن ال نود قیمت لوازم آپشن ال نود خرید لوازم آپشن ال۹۰ طریقه نصب سنسور ال90 نقشه محافظ کامپیوتر ال نود چه آپشنی روی تندر پارس نسب کنم نمد ال نود تجهیزات داخل کابین ال نود طریقه باز شدن صندوق عقب ال90 فضای سرنشتین عقب تندر قیمت بال عقب ال نود سنسور تندر 90 قیمت کفی جهت نصب در ال ۹۰ فروشگاه آپشن ال نود شهرستان مشهد آیا تندر ۹۰ دنده ای سییتم ضد قبل دارد پارکابی چراغدار ال 90 کامپیوتر l90 کجای ماشین قرار دارد دکمه روی برفپاکن ال۹۰ روشنصب دیفیوزر ال نود وسایل اسپرت تندر نود فروش لوازم لوکس ال ۹۰ دکمه صندوق عقب ال۹۰ نحوه بستن کابل اتصال منفی ال نود پارکابی با لگوی رنو قیمت چرخ دنده های ال 90 ایا در خودروال نود میتوان ضبط ماشین را یو اس بی دار کرد آیا می توان به ال 90 دوربین عقب وصل کرد سپر جدید تندر 90 قطعات لوکس قابل نصب بر روی تندر 90 آیا ال90 صفر نمد پشت کاپوت دارد صندق پران ال نود راهنمای نصب روفرمانی برای ال نود آیا می توان یه ال 90 دوربین عقب وصل کرد آپشن تندر90 آپشن l90 نصب سنسورپارک ال 90 نصب دوربین عقب ال90 بال صندق ال ۹۰ قیمت سینی صندوق عقب ال ۹۰ اپشنهای ال 90 لوگان قفل فرمان ال نود اضافه کردن اپشن تندر90 ایا برای باز کردن صندوق پارس تندر از چه استفاده می سود اپشن جانبی ال۹۰ قفل پدال قابل تنظیم تندر ایا برای باز کردن صندوق پارس تندر آپشن استفاده شده از دکمه استفاده می سود ایاپارس تندر جدید صندوق پران دارد آپشن ال90 بستن دزگیر روی النود چه مشکلی ایجاد می کند باز کردن درب صندوق ال نود از داخل قاب قفل صندوق عقب ال۹۰ اپشن های ال90 فروشگاه اینترنتی آپشن های ال90 پارس تندر لوازم ال ۹۰ قیمت نصب سنسور عقب تندر بازکردن پانل ال ۹۰ تصویر قفل زاپاس پارس تندر قاب پلاک مخصوص تندر 90 فروشگاه اکسل تندر ۹۰ وسایل ال 90 دکمه های درون ال90 آبشن ماشینl90 رکابی اسپرتی ال۹۰ زیر پایی تندر ۹۰ سارینا با اعلام قیمت آپشن های اضافی ال نود کانال تندر ال ۹۰ دزدگیرهای مورد استفاده در ال نود صفر چگونگی نصب سنسور عقب ال 90 اپارات سنسور دنده عقب l90 نصب دوربین عقب l90 اموزش لوازم اسپرت ال۹۰ لوکس تندر خرید سنسور دنده عقب l90 راهنمایه استفاده از آپشن های خودرو ال نود قطعات ال ۹۰ پارس خرم آباد اپشن های ال۹۰ لوازم جانبی ال 90 باز کردن صندوق عقب تندر ۹۰ نصب صندوق پران ال ۹۰ چراغ صندوق عقب پارس تندر نصب دوربین و سنسور دنده عقب ال نود در محل اپشن های تندر 90 full اسپرت تندر90 فلاپ پایه ال ۹۰ چراغ صندوق عقب تندر 90روشن است اسپرت کردن دکمه تهویه هوا تندر۹۰ آپشن موبایل خودرو ال نود نصب چراغ عقب پارس تندر روی ال90 صندوق پران فابریک تندر90 بررسی کف پوش تندر 90 بابل سرویس چرخ ال نود دستگیره کروم تندر ۹۰ تعویض صندلی تندر طریقه نصب آپشن های ال نود وسایل اسپرتی ال نود نصب دوربین پشت ال ۹۰ قیمت موکت داخل کاپوت ماشین ال 90 کفپوش صندوق ال نود جای نصب بوق ال ۹۰ فضای صندوق عقب ال۹۰ قیمت ابشن های ال ۹۰ آپشن النود نحوه چسباندن ضربه گیر در ال 90 دیفیوزر ال90 لوازم جانبی ال نود آپشن هایی که باید به تندر نود اضافه کرد طریقه درست کردن کفی زیرپای راننده ال90 ریررکابی ال90 آپشنهای النود بخاری برقی تندر ۹۰ دوربین دنده عقب ال ۹۰ با حرکت دنده فعال می شود آینه ال۹۰ دنده پشت فرمان ال 90 قیمت آپشن ال۹۰ قفل غیرسوئیچی صندوق ال۹۰ طریقه باز کردن صندوق عقب ال ۹۰ خرید کلید بالابر شیشه عقب ال90 ال 90 سنسور دنده عقب دارد کف داخل ال 90 صندوق عقب تندر90 طرز نسب نمد ال90 تعویض دکمه چراغ صندوق l90 طرز نصب قفل کامپیوتر تندر90 بنجره کابوت ال90 نصب دیفیوزر ال90 لوکس سازی تندر90 طریقه نصب کنسول ال 90 کنسول زیر داشبورد ال نود کلید صندوق عقب ال نود روش نصب صندوق پران ال90 نحوه تنظیم بخاری ال نود آپشن تندر l90 باز و بسته کردن اینه ال نود نحوه باز کردن صندلی عقب l90 قیمت قفل سویچی صندوق عقب تندر خرید قفلسویچی صندوق عقب تندر 90 جلو پنجره اسپرت ال 90 تلگرام آپشن پارس تندر آیا ال نود سنسور دارد اپشن ال90 مدل های پنل تندر نود قفل پدال l90 بازکردن قاب نقره ای دور ضبط ال۹۰ آپشنهای ال90 آپشنهای شیشه برقی تندر 90 دوربین صندوق عقب ال نود در اصفهان کنسول ال۹۰ قیمت زیر پایی ال 90 تزیینات ال نود تندر زیر بایه ال نود قفل پدالتندر اتومات لوازم ال۹۰ طرز کندن استیل های دور گولر l90 چراغ های تندر 90روی کاپوت عقب خرید سردنده چراغ دار در قزوین قفل کاپوت ال 90 قفل قالپاق ال90 لوازم صندوق پران ال 90 لوازم صندوق پران 90 علامت روشن بودن ایربگ سرنشین در تندر90 فواید نمد زیر کاپوت ماشین تندر روکش سر دنده النود اتومات کنسول تندر نود اپشن های تندر90 نمایی از داخل کاپوت تندر90 ارم رنو رو پا رکاب تندر مارک وسط فرمون ال۹۰ سنسوردنده عقب ال نود نصب دوربین دنده عقب بر روی ال نود نمد کاپوت ال ۹۰ بابل فروشگاه چراغ اسپرت النود دستگیره صندوق عقب ال 90 ال نود اسپرت دوربین ال ۹۰ نمای داخلی ال۹۰ خرید اینترنتی صندوق پران ال نود مزایای استفاده از بال برای ال نود خرید اینترنتی درصندوق ال نود کنسول ال90 لوازم لوکس تندر مارک روی درب موتور تندر90 کلید صندرق عقب ال ٩٠ قیمت نمدی پشت پنجره النود عکس داخل ماشینl90 لگان آپشن هایی که در ال نود باید بگذاریم اجزای اکسل ال نود قطعات جانبی ال نود پخش نصب شده برروی پارس تندر روش باز کردن درب صندوق عقب تندر90 چراغ درب تندر90 کلید دسته برف پاکن ال نود برای چیست اسامی قطعات روی فرمان خودروی l90 اپشن ال 90 ویکی داهنما محل قرارگرفتن پمپ هیدرکلیک فرمان ال 90 تزیینات ال ۹۰ سنسور ال نود آپشن های تندر90 خودوی ال٩۰ لوازم اسپرت پارس تندر لوازم تندر خرید اینتر نتی بال صندوق عقب ال نود stelock ht-l109 خرید چسب ضد نود در مشهد روش تنظیم ارتفاع پشت گردنی صندلی تندر ۹۰ سنسور سپر جلو ال نود نصب آپشن ال90 شکل ال نود اتومات چرخ دندده صندق پران آپشن تندر 90 پارس خودرو نصب esp روی ال 90 اپشن اتاق تندر تندر ۹۰ تعویض جلو داشبورد مدل های سنسور ماشین ال۹۰ قیمت قاب پخش ال نود تندر نود و آپشن های آن آبشن های ال۹۰ تزیینات اتاق تندر آپشن ال۹۰ جدید برقی کردن شیشه های عقب ال ۹۰ دکمه زیر ترمزدستی l90 واسه چیه کاپ فرمان ال نود نحوه نصب دوربین عقب خودرو ال۹۰ اپشن برای ال 90 وسایل همراه ال90 صفر قیمت موکت کف صندوق تندر عایق کاری صدای موتور ال ۹۰ خرید لوازم داخلی خودرو ال نود کف پوش پارس تندر ابشنهای ال90 سنسور دنده عقب ال 90 قیمت دیفیوزر سپر عقب ال 90 سر دنده l90 باز کن صندوق عقب ال نود ﺻﻨﺪﻭﻕ ﺗﻨﺪﺭ ﻧﻮﺩ جدیدترین آپشن های تندر 90 تزئینات داخلی ال 90 تعویض قفل صندوق تندر 90 فروشگاه لوازملوکس خودرو ال 90 قرار دادن جک چرخ در صندوق ال نود جا انداختن سپر عقب ال 90 قاب روی دنده و قاب روی ستون وسط ال90 نصب مانیتور ال 90 محل قرار گرفتن دزد گیر ال 90 چسباندن نمد کاپوت سفارش برای ال نود اسپرت روش نصب کنسول زیر داشبورد ال نود آپشنهای پارس تندر استیل جلو پنجره ال نود دکمه صندوق تندر 90 نصب اپشن النود قیمت قفل صندوق عقب ال ۹۰ قاب دنده ال۹۰ صندوق پران پمپی تندر90 تغییرات در پلوس ال۹۰ کارکرد دگمه ها در داخل الا۰ قیمت قفل صندوق عقب ال 90 تندر 90 آپشن قیمت نوار درب جلو ال۹۰ فروش درب صندوق عقب ال90 چراغ جدید صندوق عقب ال نود فروش صندوق پران ال 90 قیمت بال صندوق عقب ال۹۰ آپش های ال90 نمد زیر داشبورد تندر نحوه تنظیم ال۹۰ داخلی سازی l90 آپشن های که باید روی ال نود نصب کنیم سر اگزوز تزیینی تندر اپشن های خارج اتاق پارس تندر طریقه بالا بردن صندلی تندر 90 ایا دریچه های کولر در قسمت عقب خودروال۹۰ نصب شده۰ نصب کف پوش عقب ال۹۰ تصویر کف پوش عقب ال۹۰ علت روشن بودن چراغ صندوق عقب النود در صندوق ال90 نحوه کار ماژول تندر اپشن های خودروال ۹۰

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار و مقالات منتشر شده مطلع شوید.

آگهی های های مرتبط
مقالات مرتبط
لوازم یدکی لیفان 620
لوازم یدکی لیفان 620
لوازم یدکی لیفان ایکس 60 (X60)
لوازم یدکی لیفان ایکس 60 (X60)
کارشناسی خودرو
کارشناسی خودرو
ضعیف شدن باتری، باتری مناسب
ضعیف شدن باتری، باتری مناسب
شیشه دودی خودرو
شیشه دودی خودرو
ترمز خودرو و خرابی آن
ترمز خودرو و خرابی آن
فرمان هیدرولیک خودرو و خرابی آن
فرمان هیدرولیک خودرو و خرابی آن
عملگرهای موتور و علائم خرابی آنها
عملگرهای موتور و علائم خرابی آنها
سنسورهای موتور و علائم خرابی آنها
سنسورهای موتور و علائم خرابی آنها
نظرات کاربران
  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2
  • صفحه 1 از 2
  • 1
  • 2
نظر ، سوال و یا پیشنهاد خود را ثبت نمایید
CAPTCHA
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به ویکی راهنما می باشد قوانین سایت | درباره ما | تماس با ما
×
ما را حمایت کنید