پژو 206 گیربکس اتوماتیک | ویکی راهنما | WikiRahnama.Com
تاریخ انتشار: 1394/07/27 آخرین بازنگری: 1395/08/13 بازدید: 59,486

پژو 206 اتوماتیک (تیپ 6، SD V9) و پژو 207

پژو 206 تیپ 6، و پژو 206 SD اتوماتیک یا v9 و پژو 207i ، همگی موتور و گیربکس یکسانی دارند (موتور 1600 سی سی TU5، و گیربکس اتوماتیک AL4) و در بازار فعلی خودرو (تاریخ اتشار مقاله) ارزانترین گزینه ها برای علاقمندان به خودرو اتوماتیک هستند.

گیربکس اتوماتیک تندر ال 90 و سندرو، از یک نوع هستند و شباهت زیادی به گیربکس اتوماتیک 206 دارند، ولی روغن گیربکس آنها از نوع متفاوتی است.

کمپانی های خودروساز، معمولا موتورهای قویتری را برای گیربکس اتوماتیک در نظر می گیرند، زیرا ضریب اتلاف انرژی در گیربکس اتوماتیک (خصوصا مدلهای قدیمتر گیربکس اتوماتیک) بیشتر از گیربکس دستی است.

دلیل مصرف سوخت بیشتر گیربکس اتوماتیک نسبت به گیربکس دستی را در ساختار گیربکس اتوماتیک باید جستجو کرد، با روشن شدن موتور، روغن گیربکس در مبدل گشتاور گیربکس به جریان در می آید، تا نیروی موتور را به گیربکس منتقل کند. بخشی از گشتاور موتور، به انرژی حرارتی روغن گیربکس تبدیل می شود که تاثیری در حرکت خودرو ندارد و به نوعی اتلاف انرژی محسوب می شود.

به همین دلیل میانگین مصرف سوخت 206 تیپ 6، بیشتر از 206 تیپ 5 است در حالیکه هر دو خودرو موتور یکسانی دارند. 206 تیپ 6 در شهر، که دنده ها بیشتر تعویض می شوند، در هر 100 کیلومتر 1.5 تا 2 لیتر بیشتر از 206 تیپ 5 سوخت مصرف می کند. این مقدار برای جاده، که کمتر دنده تعویض می شود، کمتر است.

گیربکس اتوماتیک پژو 206 (تیپ 6، SD V9) و پژو 207

گیربکس اتوماتیک پژو 206 از نوع 5 دنده ای (4 دنده جلو و 1 دنده عقب) است. این گیربکس وظیفه تعویض بموقع دنده ها را در حین حرکت، از طریق جریان الکتریکی و هدایت مسیر جریان هیدرولیکی روغن انجام می دهد.

به بیان دیگر، عملکرد گیربکس تحت فرمان شیرهای برقی و با تعیین مسیر فشار روغن صورت می گیرد. شیرهای برقی و سایر قطعات گیربکس اتوماتیک، تحت فرمان کامپیوتر مرکزی گیربکس (ECU) کار می کنند. مطالعه مقاله طرز کار گیربکس اتوماتیک

گیربکس اتوماتیک 206 در حین کار گرمای زیادی تولید می کند. به همین دلیل مجهز به یک مبدل حرارتی است و آب رادیاتور اصلی موتور از این مبدل عبور کرده و دمای روغن گیربکس را پایین می آورد.

روغن گیربکس، زمان و کیلومتر تعویض روغن پژو 206 اتوماتیک (تیپ 6، SD V9) و پژو 207:

روغن گیربکس قابل استفاده در پژو 206 و 207، روغن AL4 esso است که در بسته بندی هایی مطابق شکل زیر عرضه می شوند: (هر دو آنها متعلق به یک کارخانه است و روغن درون آنها کاملا یکسان است).

روغن گیربکس اتوماتیک 206، 207

گیربکس اتوماتیک 206 و 207، در مجموع ظرفیت 6 لیتر روغن گیربکس را دارد، اما همه این روغن قابل تعویض نیست، زیرا همواره بخشی از آن در گیربکس (مبدل گشتاور) باقی می ماند. تعویض روغن گیربکس به دو روش زیر مقدور است:

1- تخلیه روغن از طریق باز کردن پیچ تخلیه گیربکس

در این روش، پس از باز کردن 2 پیچ تخلیه (یکی گیربکس و دیگری پیچ گیج)، 3 لیتر روغن تخلیه می شود. با اضافه کردن روغن تازه (3 لیتر) به گیربکس اتوماتیک، روغن تازه و الباقی روغن کهنه قدیمی مخلوط می شوند، اما در مجموع کیفیت این مخلوط بهتر از قبل خواهد بود.

در صورت تعویض روغن گیربکس با این روش، خودرو می تواند 25 تا 30 هزار کیلومتر مسافت طی کند، که البته بستگی به شرایط رانندگی دارد (در ترافیک سنگین شهر تا 20 هزار کیلومتر کاهش می یابد).

2- تخلیه روغن با روش ساکشن

در این روش با استفاده از موتور مکش، ماکزیمم 5 لیتر روغن گیربکس تخلیه می شود. اما 1 تا 1.5 لیتر روغن موجود در مبدل گشتاور قابل تخلیه نیست. استفاده از این روش، ابتکار تعمیرکاران ایرانی است و کارخانه سازنده خودرو، ابزار و دستورالعملی برای آن منتشر نکرده است.

پس از افزودن روغن تازه (به همان مقدار که ساکشن شده) و مخلوط شدن آن با الباقی روغن کهنه، در مجموع کیفیت روغن گیربکس بسیار بهتر از گذشته خواهد شد و خودرو می تواند مسافت 30 تا 35 هزار کیلومتر را با آن طی کند. که باز هم بستگی به شرایط رانندگی دارد (در ترافیک سنگین شهر تا 25 هزار کیلومتر کاهش می بابد).

تعمیر گیربکس اتوماتیک - پژو 206 اتوماتیک (تیپ 6، SD V9) و پژو 207 :

1. روشن شدن و چشمک زدن * , S (دکمه اس و برف Sport-Snow)

s-snow اس و برف 206

روشن شدن نمایشگر S و * با صدای بوق اخطار، به معنی وجود اشکال در گیربکس است (نه لزوما فقط شیر برقی)، در اغلب مواقع یکی از موارد زیر علت آن هستند:

1. ضعیف یا خراب شدن شیر برقی. که در این حالت گیربکس به دنده 3 رفته و از آن خارج نمی شود، مگر با خاموش و روشن شدن خودرو.

2. رسیدن شمارنده روغن گیربکس به حدی که باید تعویض شود (گیربکس اتوماتیک مجهز به شمارنده ای است که بسته به فشار وارده به گیربکس، استهلاک و زمان تعویض روغن آن را تعیین می کند)، که در این حالت عملکرد گیربکس عادی است، اما با خاموش روشن شدن خودرو، چراغ S و * خاموش نمی شوند.

3. کمتر یا بیشتر شدن فشار روغن از محدوده تعیین شده.

4. موارد دیگر نادر هستند:

- مسدود شدن مجرای گردش روغن گیربکس.

- نقص در تامین ولتاژ ECU.

- قطع شدن ارتباط کابل سریال ECU با پنل.

- پاک شدن برنامه تعریف پدال گاز،

- چرب شدن و یا کثیف شدن سوکت های ارتباطی بین اجزای گیربکس (ECU، گیربکس، سلکتور، لیور و ... )

2. ضربه زدن گیربکس هنگام تعویض دنده از 1 به 2 و یا از 2 به 3 (لقد زدن هنگام تعویض دنده)

گاز دادن نامنظم و نامتعادل توسط راننده می تواند بصورت مقطعی باعث بروز این مشکل شود.

با توجه طرز کار گیربکس اتوماتیک (مقاله طرز کار گیربکس اتوماتیک ) ECU گیربکس با دریافت اطلاعات از پدال گاز و نحوه گاز دادن راننده، فرمان لازم برای تعویض دنده ها را به شیرهای برقی و سایر قطعات ارسال می کند. وقتی راننده پدال گاز را بصورت غیر متعارف و غیر عادی فشار دهد (مثلا با پا روی پدال گاز بازی کند و آن را بصورت سریع کم و زیاد کند)، ECU تحلیل درستی از نوع گاز دادن راننده نخواهد داشت و در نتیجه فرمان تعویض دنده ها را بدرستی صادر نخواهد کرد و راننده هنگام تعویض دنده ها احساس ضربه می کند.

اما اگر ضربه زدن گیربکس در تعویض دنده ها بدلیل نقص فنی باشد، در اغلب مواقع، علت یکی از موارد زیر است:

1. کم بودن سطح روغن گیربکس اتوماتیک.

2. خارج شدن تنظیمات گیربکس که در اثر موارد زیر ایجاد می شود:

- رانندگی های مکرر در ترافیک در حالت D.

- افزایش دمای گیربکس و از بین رفتن خاصیت روغن آن (کارنکردن فن، گرفتگی مجرای گردش آب و ... ).

- ضعیف یا خراب شدن شیر برقی (سلونوئید).

- فرار روغن از کلاچ ها (که در حرارت بالا اتفاق می افتد).

3. هرز گاز خوردن گیربکس در حالت D

در صورتیکه خودرو در حالت D (یا R و M) باشد و هرز گاز بخورد (به آن اندازه ای که گاز می خورد راه نرود)، علت آن احتمالا یکی از موارد زیر می تواند باشد:

- گرفتگی (کیپ شدن) فیلتر روغن گیربکس. که در این حالت با خاموش و روشن کردن موتور، خودور مسافت کوتاهی را طی می کند ولی دوباره هرز گاز می خورد.

- از بین رفتن باند یا کلاچ گیربکس، که در اثر استفاده نادرست از خودرو و یا استهلاک آن اتفاق می افتد. (مطالعه مقاله استفاده درست از گیربکس اتوماتیک )

4. عدم تغییر وضعیت دنده با جابجایی لیور (دسته دنده اتوماتیک)

در این حالت راننده لیور را در وضعیت D قرار می دهد، اما نمایشگر دنده و گیربکس فرمان را اجرا نمی کنند.

- معمولا علت این موضوع خراب شدن سلکتور یا سوئیچ چند منظوره (Selector) گیربکس است که معمولا در اثر تماس با آب اتفاق می افتد (موتورشویی کارواش، هواگیری سیستم خنک کننده، تعویض آب رادیاتور و ... ).

- همچنین ممکن است یک یا چند پین از سوکت سلکتور در اثر کثیفی قطع شده باشند.

5. گیربکس با افزایش سرعت دنده را عوض نمی کند و در دنده 1 باقی می ماند

عملکرد گیربکس اتوماتیک بشدت به دما حساس است، معمولا با بالاتر رفتن دمای روغن گیربکس از حد مجاز (118 درجه سانتیگراد) این اتفاق می افتد که دلیل آن می توانند یکی از موارد زیر باشد:

1. رانندگی در ترافیک سنگین و سر بالایی تند. که با خاموش کردن و خنک شدن موتور این موضوع رفع می شود.

2. هر گونه نقص در سیستم خنک کننده موتور، یا کم شدن سطح مایع خنک کننده در مخزن رادیاتور، که باید هر چه سریعتر رفع شود، در غیر اینصورت آسیبهای شدیدی به موتور و گیربکس وارد می شود..

3. ممکن است در اثر کیپ شدن صافی گیربکس (فیلتر گیربکس) گردش روغن در گیربکس مختل شده باشد و در نتیجه حرارت آن بالا برود، این مورد در کیلومترهای بیشتر از 100 هزار اتفاق می افتد و البته بستگی به تعویض بموقع روغن و نوع رانندگی دارد.

- اما اگر در موارد غیر از این حالتها چنین اتفاقی بیافتد، موضوع از طریق دیاگ و توسط کارشناس باید بررسی شود.

 

دو نوع خنک کننده (رادیاتور) برای گیربکس اتوماتیک 206 وجود دارد، نوع معمولی (مدلهای 85 و قبل از آن)، و نوع پهن یا ضخیم (مدلهای بعد از 86)، گرم شدن گیربکس اتوماتیک AL4 ، برای مدلهای 86 به بعد کمتر اتفاق می افتد زیرا خنک کننده پهن، کارایی بهتری در کاهش دمای گیربکس دارد.

6. قفل شدن لیور در حالت P (قفل کودک - خارج نشدن از حالت پارک)

در وضعیت P ، اگر سوئیچ خودرو باز باشد، پس از گذشت چند دقیقه، خارج کردن از حالت پارک، با دو بار فشار دادن ترمز مقدور است. که این مورد طبیعی است و برای ایمنی بیشتر نصب شده (از آنجا که در گیربکس اتوماتیک، در وضعیت D، بدون نیاز به گاز و کلاچ، خودرو حرکت می کند، برای ایمنی بیشتر قفلی روی وضعیت P قرار داده شده).

اما گاهی دسته دنده اتوماتیک در وضعیت P گیر می کند (مثلا صبح پس از روشن کردن موتور)، و راننده پس از چندین بار ترمز کردن می تواند آنرا از P خارج کند.

این قفل از طریق یک رله انجام وظیفه می کند و در صورت خراب شدن آن، دسته دنده در وضعیت P قفل می شود و گاهی با چندین بار ترمز گرفتن آزاد می شود و گاهی هم آزاد نمی شود.

این مشکل ایرادی را برای کارکرد گیربکس ایجاد نمی کند و رفع آن در زمان کوتاه و هزینه اندک انجام می شود.

 

 

 

منابع:

- دفترچه عیب یابی گیربکس سیتروئن و پژو - سایت پژو - سیتروئن.

- متخصصان گیربکس اتوماتیک - تهران

.: تعداد 750 نفر از 770 نفر این مقاله را مفید دانسته اند :.

آیا این مقاله برای شما نیز مفید بود؟

اصفهان سرویس گیربکس اتوماتیک پژو دنده عوض کردن اتوماتیک 207 تعویض واسکازین 206 اتومات کلاچ اتوماتیک کمو گیربکس اتوماتیک 206 اتوماتیک شدن پژو 206 تیپ 2 علت تقه زدن گیربکس اتومات پژو ۲۰۶ اتوماتیک درباره گیبوکس اتومات اتومات کردن پژو ۲۰۶ کارایی شیر برقی گیربکس اتوماتیک گیربکس اتومات ۲۰۶ خراب است آموزش تعویض روغن گیربکس اتوماتیک 206 آیا ۲۰۶ دنده اتومات تعمیرشون گرونه؟ مقدارروغن گیربکس اتومات 206 مقاله زیاد در مورد گیربکس اتوماتیک 206 اتوماتیک ایرادات sd اتومات علت گاز نخوردن پژو206 تیپ6 روغن گیربکس پژو207 اموزش تعویض روغن گیربکس 206 کم بودن روغن گیربکس 206 دلیل بهم ریختن برنامه هی 206تیپ دو دنده اتومات گیربکس کجا قرار داره مشخصات گیربکس 206sd v9 تعمیرات گیربکس اتوماتیک 206 بازکردن رادیات بخاری 206 بدون بازکردن سنسور کیلومتر شمار در گیربکس 206 اتومات گنجایش روغن گیر بکس های انواع اتومبیل های اتوماتیک ecu گیربکس اتوماتیک 206 پژو 206 تیپ د و دنده اتوماتیک هست توضیح دکمه s کنار دنده در پژوه 206 v 9 گنجایش روغن گیربکس206 اتمات حالت برفی دنده 206 سر خوردن سربالایی گیربکس اتومات ۲۰۶ توربین سر خوردن سربالایی گیربکس اتومات ۲۰۶ قیمت گیربکس اتوماتیک 206 تیپ ترونیک 206 ایا روغن گیربس و دیفرانسیل206 با هم است ایا میشه پژو ,۲۰۶ تیپ۲ گریبکس اتومات کرد قیمت گریبکس اتومات با نصب روی ۲۰۶ چقدر است اتوماتیک کردن دنده 206 تعمیر گیریبکس دنده اتومات 206دنده اتومات اطلاعات رفع تقه گیربکس اتوماتیک اسپورتیج گاز خوردن خود به خود 206 تیپ 6 هزینه اتوماتیک کردن 206 رادیاتور 206 اتوماتیک امپر دمای ۲۰۶ اتوماتیک اجزای داخلی گیربکس 206 اتوماتیک در هنگام بوکس گیربکس اتومات باید چیکار کرد که خودرد آزاد شود گیربکس اتومات پژو ۲۰۶ تعویض روغن گیربکس اتوماتیک 206 ساکشن روغن گیربکس اتوماتیک 206تیپ6 تعمیر گیربکس اتوماتیک 206 می توان تمام روغن گیربکس اتومات را عوض کرد قیمت هزینه تعویض روغن دنده گیربکس اتومات ۲۰۶ sd اتوماتیک روش تعویض کامل روغن al4 اموزش تعویض روغن al4 پیچ ساکشن روغن al4 اتومات کردن خودرو 206 206اتوماتیک هزینه دنده اتومات کردن 206 مقدار روغن گیربکس 206 اتوماتیک تقه زدن گیربکس 206 شافت گیربکس 206 اتومات باند گیربکس 206 اتومات گیربکس پژو 206اتومات ،206 sd اتومات قیمت گیربکس 206 علت روغن ریزی گیربکس اتومات روغن ریزی گیربکس اتوماتیک تیپ4 206 را دنده اتومات کنیم؟ بهترین روغن گیربکس 206 اتوماتیک تعویض نشدن اتوماتیک دنده ماشین 206 گیربکس اتومات 206 اس دی چند لیتر روغن میخاد کامپیوتر 206 اتومات خطای گیربکس اتومات قیمت 206 گیربکس اتوماتیک چگونگی باز کردن گیربکس 206 تیپ 6 روغن هیدرولیک 206 گیربکس ااطلاعات بهمراه عکس از گیربکس اتوماتیک پژو 222306sd صدای طبیعی موتور 206 اتومات اشکال گیربکس اتوماتیک 206 با روشن کردن وخاموش کردن لوازم گیربکس اتوماتیک 206 روغن مخصوص گیربکس al4 مشخصات فنی ۲۰۶ اتومات v9 علت روغن ریزی گیربکس اتوماتیک چطور 206 اتومات کنیم رانندگی با پژو206 دنده اتومات تعویض نکردن دند. .گیریبکس دنده اتومات. 206تیپ دو ۲۰۶ دنده اتوماتیک توضیح همراه تصاویر گیربکس پژو 209 v9 قیمت اتومات کردن ۲۰۶ دگمه کنار دنده اتوماتیک عکس برف علت شتاب کم 206 اتومات کار پکینگ در گیربکس اتومات ۲۰۶ علت داغ شدن گیربکس اتوماتیک وقتی پژو ٢٠٦ اتوماتیک دنده عوض نمی کند نوع وتعویض روغن گیربکس al4 مشکلات گیربکس اتوماتیک 206 طرز تعویض روغن گیربکس اتومات ۲۰۶ ضربه زدن گیربکس اتومات تقه زدن گیربکس اتوماتیک عیب یابی چراغ دنده عقب 206 اتوماتیک نصب اتومات ۲۰۶ للامت فاصله و برف موقع حرکت اولیه در 206 اتومات دنلود مونتا ژه گیر بکس اتومات 206 206 اتومات دکمه برف محل رادیاتور ۲۰۶اتومات با شکل نحوه باز کردن گیربکس206 اطلاعتی درمورد 206اوتومات 87 ظرفیت روغن گیربکس 206 اتوماتیک گیر بکس اتوماتیک 206 استفاده از دکمه snow در 206 اتومات گیربکس پژو v9 دکمه ستاره در پژو ۲۰۶ اتوماتیک دنده اتومات ۲۰۶ بهترین زمان تعویض دنده اتوماتیک در 206 علت خرابى گیربکس al4 دکمه های روی دنده اتومات ۲۰۶sd v9 معایبه 206 اتوماتیک گیربکس اتوماتیک 206چند لیتر روغن جا میگیرد روغن گیربکس 206 پژو چند لیتر است ارور دادن گیربکس 206 تیپ 6 206دنده اتوماتیک پژو 206 دنده اتومان هنگام حرکت کلگی هزینه تعویض گیربکس اتوماتیک 206 نوع گیربکس تیپ6 دکمه s در ۲۰۶ تیپ ۶ چیه؟ واسگازین ماشین دنده اتومات زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک علاعم ایراد گیربکس اتوماتی روغن گیربکس 206 تیپ 6 گیربکس 206 تیپ ۶ برخورد سنگ با گیربکس تیپ ۶ رفع شدن مشکل گیربکس اتوماتیک با روشن و خاموش کردن اتومات کردن دنده پژو تقه زدن گیربکس اتوماتیک 206 علت کم شدن روغن در گیربکس اتوماتیک گیربکس اتوماتیک پژو 206--sd v9 تعویض روغن دویست شیش گیربکس اتوماتیک پژو۲۰۶ شکل و تصویر کامل گیربکس پژو 206sd v9 علت عدم تعویض دنده در 206 اتومات پژو 206 اتومات تیپ 6 از لحاظ کیفیت تقه زدن گیربکس اتومات ۲۰۶ و روشن شدن چراغ snow.sport روغن گیربکس اتوماتیک 206 تیپ 5 چطور روغن گیربکس اتومات عوض کنم ایا کیفیت گیربکس اتوماتیک پژو v9 خوب است دکمه قفل و ستاره روی دنده اتوماتیک در z300 روغن گیربکس اوتوماتیک گیج روغن گیربکس اتومات 206 موتور گیربکس کامل 206اتوماتیک عیوب 206 اتوماتیک روغن استاندارد 206 گیربکس اتوماتیک مبدل شیربرقی گیربکس اتومات ۲۰۶چه چیزی می باشد حجم روغن واسکازین گیربکس 206اتوماات چگونه میتوان متوجه شد روغن گیربکس اتومات ۲۰۶ کم یا زیاد هزینه اتوماتکردن دندهپژو ۲۰۶ تیپ دو نمایندگی وسایل گیربکس اتوماتیک ۲۰۶ درتبریز قیمت گیربکس اتوماتیک ۲۰۶ گیربکس اتومات 206 هر چند کیلومتر نیاز به تعمیر دارد بهترین ر وغن گیربکس اتومات پژو 207 چرا چراغ s و برف در 206 موقت روشن می شود صدای شیر برقی ال 90 اتوماتیک روشن شدن چراغ اسنو و اسپرت گیبرکس اتومات ۲۰۶ روشن شدن چراغ abs در ۲۰۶ اتوماتیک و رفتن به دنده ۳ تعمیر کامل گیربکس اتومات ۲۰۶ گربکس اتومات ۲۰۶ گیر بوکس ۲۰۶ تیپ ه چند لیتر واسگازین میخواد تعویض روغن گیربکس 206 اتوماتیک ضربه هنگام تعویض دنده ۱ به ۲ سلکتور گیربکس اتوماتیک درجه آب 207 اتوماتیک نظرات درباره گیربکس ۲۰۷ اتومات روغن مخصوص گیربکس اتومات 206تیپ6 چگونگی چک کردن سطح روغن گیربکس 206 اتومات تیپ 4 ظرفیت روغن کیربکس 206 وی9 علت ضربه زدن گیربکس اتوماتیک 206 pdfآشنای با گیربکس 206 گیربکس ۲۰۶ خراب شدن نمایشگر دنده اتومات ۲۰۶ خرید گیربکس اتوماتیک 206 اموزش باز کردن گریبگس اتومات 206 روغن گیر بکس اتومات ۲۰۶ گیربکس 206 اتوماتیک چند لیتر روغن میگیره گیر بکس اتومات پژو 207 گیر بکس 206 روغن موتور پژو206 تیپ6 نحوه روشن کردن ۲۰۶ اتومات علت تقه زدن گیربکس اتومات 206 هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک 206 نقش دکمه sدر 206تیپ6 گیربکس اتوماتیک al4 تعداد دنده نحوه رانندگی با 206 اتومات مشخصات پژو۲۰۶ تیپ۶ دنده zf اوتوماتیک زمان تعویض روغن گیربکس اتوماتیک 206 ریور دنده 206 اتومات تقه دنده عقب 206 اتومات سوکت زیر گیربکس چک روغن گیربکس اتومات پژو دنده اتوماتیک موچود فرار روغن گیربکس اتوماتیک مشکلات گیربکس اتومات 206 تیپ 2 اتوماتیک کردن ۲۰۶ بهترین روغن گیربکس اتوماتیک 206 قیمت شیر برقی سلونوئید گیربکس اتوماتیک ایراد ۲۰۶ اتوماتیک رد کردن دنده گیربکس اتوماتیک 206 آیا قفل کردن کامپیوتر 206 لازم است تقه زدن گیربکس ۲۰۶ اتومات موقع گرم شدن گیربکس پژو 206 اتوماتیک مشکلات دنده اتوماتیک 206 مشخصات فنی گیربکس اتوماتیک مشعلی پلوس ۲۰۶ تیپ۶ ایا ایران خودرو ۲۰۶ جعبه وار اتومات داره هزینه پایین اوردن گیربکس 206 گیربکس اتومات پژو 206 شیر برقی گیربکس اتوماتیک 206 نحوه تعویض روغن گیربکس 206 اتوماتیک ضربه زدن گیربکس پژو 206 اتوماتیک دمای حرارت موتور 206 اس دی v9 رانندگی با ۲۰۶ اتومات قفل شدن دنده اتوماتیک 206 روی حالت پارک گیربکس اتومات پژو چند لیتر روغن لازم دارد دیر عوض کردن دنده در گیربکس اتومات ۲۰۶ شکل پیچ تعویض روغن گیربکس اتومات 206 روغن دنده 206 دنده ماشین ۲۰۶ اتومات به حالت d نمیرود گریبکس ۲۰۶ تیپ ۶ طریقه صحیح استفاده از حالت برف در خودروهای 206 ایراد گیربکس اتوماتیک 206 تعویض شیر برقی گیربکس اتوماتیک 206 تیپ ترونیک 206 چند دنده داره نحوه تعویض روغن گیربکس پژو 206 اتوماتیک در زمان برف از حالت snwoدر خودری اتومات چگونه باید استفاده کرد علت گرم شدن گریبگس اتوماتیک ۲۰۶ وراه نرفتن ان محل تعبیه باندهای بلنگو در پژو v9 کابل تعویض دنده اتومات ۲۰۶ اتوماتیک کردن دنده 206 تیپ 5 مشخصات فنی موتور tu5 .v9 روشن شدن چراغ اس و برف در ۲۰۶ اتوماتیک علن روشن شدن چراغ اسپورت و اسنو در 206تیپ۶ روغن اتوماتیک روشن شدن اس برف ۲۰۶ تنظیم کردن فشار گیربکس ۲۰۶ نسبه گیربوکس ۲۰۶ اوتامات دکمه های روی گیربکس پژو اس دی مصرف 206 sd اتوماتیک مشخصات کلاج کمو گیربکس sdاتوماتیک سوکت 206 اتومات اتومات کردن 206 تیپ 2 قیمت گیربوکس اوتوماتیک پژو۲۰۶ چقدر است مقدار روغن در گریبکس اتومات علت بوق نزدن پژو ۲۰۶ تیپ ۶ مشکلات گیربکس 206 تیپ 6 تعویض دنده اتوماتیک 206 اطلاعات در مورد گیربکس اتومات206 علت گرم کردن روغن گریبکس اتوماتیک دکمه ای و برف روی دنده اتوماتیک 206 ۲۰۶ تیپ ۴ گیربکس اتوماتیک 5 دنده 206 زمان تعویض روغن گیربکس 206 خرابی شیر برقی گیربکس اتوماتیک علت لرزش در تعویض دنده 206 اتومات کاربرد دکمه اتوهولد تعمیره گیربکس 206اتومات استک گیربکس اتومات al4 اس و برف ۲۰۶ روشن شود مشکل چیست؟ معایب و محاسن پژو تیپ ۶ ۲۰۶ اتومات دنده پژو ٢٠۶ چقدر خرج گیربکس اتومات 206 هست حجم روغن گیربکس 206اتومات گیر بوکس پژو 207 چند لیتر روغن می گیرد خرابی توربین گیربکس اتوماتیک مشکلات گیربکس اتوماتیک ۲۰۶ اتومات کردن پژو 206 تبدیل 206 sd به دنده اتوماتیک فروشگاه گیربکس اتوماتیک نظرات درباره 206 اتومات فشنگی های موجود در ساعتی گیربکس اتومات پژو۲۰۶ دنده اتومات دنده اتومکانیک کردن 206 گیربکس اتوماتیک پژو 206 تیپ 6 دسته دنده اتومات ۲۰۶ رفع تقه زدن دنده اتوماتیک 206 نحوه تعویض روغن گیربکس اتوماتیک ۲۰۶ علت تکان دادن خودرو 206 اتومات تعویض روغن گیربکس ٢٠۶ اتومات چگونه بفهمیم گریبکس ۲۰۶ وی ۹ روغن کم داره دنده اتومات ۲۰۶ پشت آمپر ۴ دنده شمع برقی برای گیربکس اتومات ۲۰۶ علت خنگی گریبگس اتومات نوع گیربکس۲۰۷ نشانه ضعف توربین al4 مشکلات گیربکس موتور راهنما پولس 206اتومات نگهداری گیربکس al4 میتوان برای تعویض بموقع دنده گیربوکس اتومات کاری انجام داد؟ ظرفیت روغن گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۶ تعویض روغن گیربکس پژو 206 تیپ 6 طریقه چک روغن گیربوکس ۲۰۶ حالت برف گیربکس اتوماتیک پژو 206 هزینه تعویض روغن گیربکس اتوماتیک 206 قینت اتومات کردن ۲۰۶ گاز خوردن 206 اتومات موقع تعویض دنده گیربکس اتونات 206 خرابی گیربکس اتونات 206 اطلاعات در مورد گیربکس 206 نوع روغن موتور جعبه دنده پژو ۲۰۶ فول کردن گیربکس ۲۰۶ تعویض روغن گیربکس اتوماتیک در ایرانخودرو چه چیزی باعث خرابی گیربکس al4 میشه تعویض شیر برقی گیربکس اتومات 206 206 ،v9،اتومات چطور ماشینی هست پژو۲۰۷ sd 206 مدل اتومات بررسی 206 اتوماتیک دفترچه راهنمای 206 اتوماتیک طریقه استفاده از دنده اتومات پژو اس دی آیا پژو اس دی دنده اتومات دستی است نسب دنده اتوماتیک۲۰۶ مشکل شتاب ۲۰۶ اتومات بازکردن گریبکس ۲۰۶ قیمت نمایشگر دنده اتومات 206 مرکز تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران نزدیک میدان سپاه مقدار روغن گیربکس اتومات tu5 مطلع شدن از فن ۲۰۶ نقشه بازکردن استارت پژو206 تیپ6 گیربکس اتوماتیک 206چند دنده دارد عکس ونوشته تعمرات گیربکس اتو ماتیک 206 عکس تعمیرات گیربکس های اتو ماتیک 206 نصب گیربکس اتوماتیک روی 206 دنده ای کم جا بودن پژو 206 صندوقدار v9 لرزش موتور 206 اتومات طریقه تعویض دنده اتوماتیک al4 کاربرد s در دکمه های دنده اتومات ۲۰۶ روشن شدن چراغ برف قیمت گیربکس اتوماتیک پژو 206 کثیفی روغن گیربکس al4 علت کار کردن خودکار 206 چراغ حالت s ۲۰۶ اتوماتیک گزربکس 206 v9 چطور است خودرو ۲۰۶ اتومات در حال تعویض دنده با تقه جا می افتد علت چیست؟ خرید گیربکس اتومات ۲۰۶ گزینه r در گیربکس اتوماتیک انواع روغن گیربکس اتوماتیک دکمه روی دنده اتوماتیک 206 گیر بکس ۲۰۶ قیمت و نوع تعمیر ایا تخلیه واسکازین اتومات در حال روشن بودن ماسین درست است علت تعویض بده دنده اتومات ۲۰۶ طرز باز وبست توربین خودرو 207 سوئیچ دنده عقب 206 اتومات دنده یک پژو206 بدجامی خورد فروش گیربکس اتومات 206 علت روشن شدن چراغ برنامه ورزشی وشرایط برفی در خودرو 206 مقدار روغن موتور در گیربکس اتوماتیک 206 دکمه s در 206 اتومات دکمه های کنار دنده اتومات 206 تست کم یا زیاد روغن گیربکس پژو ۲۰۶ چه گیربکسی به 206 اتومات میخوره علت لش بودن پژو ۲۰۶ اتومات روغن دنده اتوماتیک 206 روغن کریبکس 206 اس دی بهترین روعن برای گریبکس اتوماتیک ظرفیت روغن گیربکس ۲۰۷ زمان تعویص روغن گیریبکس پژو ۲۰۶ شیر برقی 206 اتوماتیک چند است فرمول روغن گیربکس 206اتوماتیک دلایلی برای. تعویض کامل گیر بکس مخزن روغن گیربکس ۲۰۶ بهترین روعن گیرببکس اتومات وقتی صفحه مانیتور 206 تیپ 6 قفل بشه؟ جایی قرار گیری میکروسویچ پدال ترمز 206 اتومات دکمه های کنار گیربکس 206 پیچ خروجی وورودی گیر بکس اتوماته دویست شیش کجاش قرار دارد دنده اتومات با گاز دادن دنده عوض نمیسود معایب گیربکس اتوماتیک 206 علت خرابی گیربکس اتومات گیربکس اتوماتیک ۲۰۶تیپ ۵ نصب مدل۹۴ هزینه تعویض شیر برقی 206 قیمت گیربکس اتومات ۲۰۶ تعویض گیربکس دستی با اتوماتیک 206 وزوز گیربکس اتومات ۲۰۷ مشکلات گیربگس اتومات ۲۰۶ مشکلات گیربکس اتومات ۲۰۶ قیمت گیربکس اتومات206 هزینه اتومات کردن 206 sd نحوء دنده خوردن پژو 206 تیپ 6 206اتومات دنده 1 روی چه حروفیست عکس گیربکس اتومات علت روشن شدن دور سریع فن ۲۰۷ آلارم s در ماشین sd ، v9 آلارم s در ماشین sd ، v9 نشانگر s در 206 sd , v9 بیانگر چیست دمای اب 206 تیپ 6 تقه 2 به 3 گیربکس اتومات هزینه دنده اتوماتیک کردن 206 معایبی که برای پژو ٢٠٦ صندوق دار دنده اتوماتیک بوجود می اید تبدیل گیربکس دستی به اتوماتیک 206 چرا دنده اتومات ماشین قاطی مکنه دلیل روشن شدن چراغ گریبکس ٢٠٦ علت دنده جا نرفتن 206 اتومات روغن دنده مناسب برای گیربکس پژو 206 علت دیر عوض کردن دنده گیربکس اتومات ۲۰۶ تعویض آب رادیاتور,206اتومات علت ریزش روغن گیربکس اتومات اموزش باز دید روغن گیربوکس ۲۰۶ دلیل خارج نشدن دنده از حالت پارک علت تقه زدن گیربکس 206 تیپ 2 عیب یاب گیربگس اتومات حجم روغن گیربکس پژو 206 چند لیتر است گیربکس 206 نحوی باز دید روغن گیربوکس پژو ۲۰۶ تقه دنده عقب پژو تیپ۶ روشن شدن اسپرت و حالت برفی ۲۰۶ مشکل،گیربکس۲۰۶ حجم مخزن گیربکس اتومات 206 ظرفیت گیربکس اتومات 206 دلیل روشن نشدن چراغ دنده عقب ۲۰۶ اتوماتیک کریبکس اتوماتیک 206 ازمایش نمودن گیربکس اتومات خودرو206 دنده های ماشین اتومات نشانگر چی سنسور فشار روغن گیربکس 206 لرزش گیربکس اتوماتیک نوع روغن گیربکس اتوماتیک+206 206دنده اتومات تریقه جازدن ماهک تعویض دنده گیریبگس اتوماتیک 206 تعمیر و نگهداری ۲۰۶ اتوماتیک هزینه تعمیر روغن ریزی 206 گیربکس اتومات مشخصات ۲۰۶ تیپ ۴ اتومات ۲۰۶ گیربکس اوتومات نوع گیربکس نصب شده روی پژو ۲۰۶ بهترین روغن برای گیربکس اتومات گیربکس ۲۰۶ اتوماتیک یا تیپ ترونک معایب گیربکس اتو ماتیک 206 al4 علایم تمام شدن واسکازین ۲۰۶ علت تخلیه روغن گیربکس اتوماتیک علت تخلیه روغن گیربکس اتوماتیک مگان تعمیر گیربکس اتماتیک پژو 206 قیمت سرویس روغن خودروهای دنده اتوماتیک چن تومان هست معایب تبدیل دنده 206 به اتومات ۲۰۶تیپ ۲ قابل اتوماتیک کردن گیربکس هست ایا گیربکس اتومات ۲۰۶ مشکل دارد تعمیر دسته دنده اتومات پژو 206 اتومات در حالت برفی گاز هرز خوردن در گیربکس اتوماتیک سیستم گیربوکس ۲۰۶ قفل پدال 206 اتومات پژو 206 تیپ 6 تقه میزند و چراغ اس و برف چشمک میزند علت چیست ؟ نصب گیربکس اتوماتیک 206 در ماشین اتوماتیک هنگام عوض کردن دنده ضربه خوردن از چیه شیر فشار روغن گیربکس 206 با جعبه دنده اتوماتیک تعمیر گیربکس 206 تیپ 2 روشن نشدن چراغ دنده عقب 206 اتوماتیک لیست خطاهای پژو 206 اتوماتیک خطا های کیریبکس 206تیپ6 دنده اتو ماتیک چرا چراغ sوبرفی 206 اتومات روش میشود کاهش سطح روغن گیربکس اتومات حجم روغن گیربکس 206 اتوماتیک تعویض.روغن.گریبکس.اتومات راهنمای استفاده از دکمهsport در ۲۰۶ اتومات فشار روغن گیربکس al4 چقدر است واسگازین دنده اتوماتیک۲۰۶ پژوگیربکس اتومات۲۰۶ گیربکس اتوماتیک۲۰۶ گیرلکس اتوماتیک۲۰۶ واسکازین 206 چند لیتر است روغن گیربکس مناسب 206 اگر روغن گیربکس کم بود چه اتفاقی می افتد تعویض روغن گیربکس۲۰۶ گیج روغن گیربکس اتوماتیک 206 تست گیربکس اتوماتیک 206 مشگل گیربکس اتوماتیک۲۰۶ لیور دنده 206 چیست قیمت گیربکس اتوماتیک پژو206 206 اتومات چند دنده داره انواع روغنهای گیربکس اتوماتیک دنده دویست و شش تیپ شش مزایا و معایب دویست شش اتوماتیک چگونه بفهمیم ایراد گیربکس ۲۰۶تیپ۶ پژو 206 تیپ 6 گیریکس zf اتوماتیک کردن پژو 206 زیاد بودن واسکازین گیریبکس 206 تعویض تسمه پژو206 اتوماتیک صدای موتور 206 اتومات تعویض روغن گیر بکس اتوماتیک دکمه.برفی.٢٠۶ روشن شدن اس وستاره در206اتومات ضربه زدن ۲۰۶ اتوماتیک ٢٠۶,اتومات.تیپ.۴ معایب ۲۰۶ اتومات علت لرزش الرزش موقع تعویض دنده اتومات 206 روغن مناسب گیربکس دنده اتومات 206 تعمیرگاه های مجاز گیربکس اتومات پژو 206 در اصفهان دکمه برف ۲۰۶ نحوه کار مشخصات ۲۰۷ ماشین دنده اتومات و دکمه اس و ستاره دویست شش دنده اتومات روغن دنده 206 تیپ 2 تعویض.روغن.گربکس.اتومات گیر بکس خودرو ۲۰۶ قطع مد اضطراری در206 اتوماتیک قیمت دنده برشلی گیربکش 206 مصرف سوخت 206 اتومات عیوب کانورتور گیربکس اتوماتیک تیپ ترونیک چنددنده دارد تیپ ترونیک چنددنده دستی دارد گیربکس ۲۰۶v9 معاوضه 206 اتومات مشکل دیر عوض کردن دنده 206اتومات هزینه تقه گربکس 206 واسکازین گیربکس پژو 206 چی استفاده کنم روشن شدن چراغ ss در ۲۰۶ تیپ ۶ عیب یابی خودرو 206 تیپ 6 ریختن واسکازین اتومات در دنده دستی علت راه نرفتن ماشین اتومات چیست موتور پژو 206 اتومات دکمه s گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۷ سلکتور گیربوکس چشمک زدن چراغ برف و اسپورت در 206 اتوماتیک فول روغن گیربکس اتومات۲۰۶ اتومات کردن خودرو ۲۰۶ روش تعویض روغنگیربکس اتومات ۲۰۶ ایا منظور از سرویس گیربکس اتومات فقط تعویض روغن است؟ دلیل خاموش شدن ۲۰۶ اتومات دنده اتوماتیک پژو 206 رانندگی با دنده اتوماتیک پژو 206 اتومات کردن گیربکس ۲۰۶ روغن مخصوص گیربکس اتومات ۲۰۶ همه جزییات و قطعات گیربکس اتومات اطلاعات درباره روغن گیربکس اتومات کارایی دکمه اس رو گیربکس اتومات شیربرقی در پژو206 گیریبگس 206 اتومات چند تا دنده داره ؟ دنده یک 206 تیپ 6 چند تا راه میره ؟ چه روغنی مناسب گیربکس اتوماتیک 206 حالت اسنو در ماشین 206 اتدماتیک گیر کردن گیربکس 206 تیپ 6 تو دنده سنگین نشانه های تمام شدن روغن گیربکس گیربکس اتوماتیک 206sd دمای آب پژو ۲۰۶ اتومات دستی است یا اتوماتیک؟گیربکس 206 تیپ5 اگر روغن گیربکس اتوماتیک 206را زیادی بریزیم چه اتفاقی می افتد همه چیز درباره گیربکس ۲۰۶ گیر بکس alf ۲۰۶ ظرفیت روغن گیربکس اتوماتیک ۲۰۶ گیر کردن دنده اتومات روغن واسکازین گیربکس اتومات قیمت206 نحوه استفاده از دنده ۲۰۶مدل v9 علت داغ شدن گیربکس۲۰۶ اتومات پیچ ستاره ای روی گیربکس ۲۰۶اتوماتیک چک کردن روغن گیرباکس پژو sd سنسور روغن گیرباکس پژو sd نحوه کارکرد پژو ۲۰۶ اتومات ر‌وغن گیربکس ۲۰۶ معایب اتومبیل 206 اتومات روغن گیربکس ۲۰۶ اتومات خنک کننده گیربکس اتوماتیک 206 نظرات 206اتومات روشن نشدن s گیربکس اتوماتیک 206 خیس شدن سلکتور گیربکس روغن گیربکس اتدماتیک شیر برقی 206 چیست؟ تعویض اورینگی گریبکس اتوماتیک 206 قیمت ۲۰۶ دنده اتوماتیک.۲۰۷ دنده اتوماتیک ایرادات گریبکس اتومات 206 ساکشن روغن کربکس ایا می شود گیربکس پژو 206تیپ 2را اتومات کرد روغن گیربکس 206 چند لیتره؟ حجم و نوع روغن گیربکس ۲۰۶اتومات رادیاتور 206 تیپ 6 مرجع کامل سرویس روغن برای خودرو z300 گبر بکس اتومات 206 نوع روغن دنده پژو 206 روغن گریبکس ۲۰۶ اتوماتیک گیربکس دنده عوض نمی کند اطلاعات در مورد روغن گیربکس اتوماتیک پژو 207 عکس شیربرقی گیربکس اتوماتیک 206 گیربگس اتومات پژو206 علت خرابی گیربکس 206 تیپ 6 وقتی گیربکس تقه میخوره والارم دنده اتومات خطا میزنه یعنی چی ؟۲۰۶ از کجا بفهمم روغن گیربکس ۲۰۶اتومات کم شده تعویض گیربکس موتور 206 درست کردن گیربوکس اوتوماتیک در رشت هست نحوه تعویض روغن گیربکس اتوماتیک 206 لیور 206 اتومات حجم گیربکس ۲۰۶ معمولی حجم روغن گیربکس اتومات 206 نحوه تعویض صافی گیربکس 206 نوع روغن گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۶ فیلتر گیربکس اتومات زمان تعویض روغن گیربکس 206اتومات کنترل سطح روغن گریبکس اتوماتیک پژو۲۰۶ حجم روغن گیربکس اتوماتیک 206 ۲۰۶ اتومات v9 چند دنده است? مشخصات روغن گیربکس اصلی 206 آیا با ترموسوئیچ مشکل ضربه دویست و شش اتومات حل میشود ؟ پیام ice در ۲۰۶ تیب ۶ و روشن نشدن اطلاعات فنى گیربکس اتوماتیک جدید ٢٠٦ تقه زدن پلوس ۲۰۶ اتومات گاز هرز خوردن 206 اتومات رادیاتور گیربکس اتومات 206 دنده 4 نرفتن گیربکس اتومات تعویض گیربکس 206 برای عوض کردن دیسک ماشن اتوماتیک 206 وی نه توضیح دنده اتومات دویست و شش اس دی اطلاعات در مورد 206 اتومات و 206 sd اتومات ضریب دنده 206 تیپ 5 روغن برای اتومات وفیلتر عوض کردن حجم روغن گیربکس ۲۰۶ اتومات اگر غیر از روغن گیر بکس 10w40 برای 206 v8 استفاده کنیم مشکلی دارد؟ نحوه ی جمع کردن صفحه ی گیربکس اتوماتیک پژو دویستو شش سطح روغن گیر بکس پژو روغن کیربکس 206 چند لیتر است کد خطا گیریکس al4 طرز حرکت 206اوتومات گرم شدن گیربکس ٢٠٦ اتوماتیک قیمت گیربکس 206 اتومات قیمت تعویض گیربکس 206 اتومات فیلتر روغن گیربکس معایب گیربکس پژو ۲۰۶ گیج روغن گیربکس اتوماتیک کجاست206 طرز تخلیه گیربکس اتوماتیک پژو۲۰۶ علامت ستاره در دنده اتومات روغن گیر بوکس ماشین دنده اتومات تیونینگ واسپرت کردن 206 تیپ 6 گیلان هزینه اتومات کردن ۲۰۶ علامت خط و ستاره و اس همزمان در صفحه نمایش ۲۰۶ اتومات دنده اتومات 206 sd علائم خرابی شیر ترمز در پژو 206 اتومات اگیربکس اتومات 206 نحوه تعویض دنده در 206 اتوماتیک ریختن واسکازین در۲۰۶ چطورمتوجه شیم که روغن دنده 206 تیپ 5فول است همه چیز درباره گیربکس اتوماتیک 206 آموزش تعویض دنده گیربکس اتوماتیک 206 روغن گیزبکس دنده اتوماتیک سوزکی چند لیتر میگیرد علت روغن ریزی گیربکس اتوماتیک 206 تعمیر سیلند دویست وشش روغن موتور al4 علت ضعیف بودن قدرت دنده اتومات تعویض روغن گیربکس پژو ۲۰۶ رفع مشکل مصرف سوخت پژو ۲۰۶ تیپ ۶ مشکلات ۲۰۶دنده اتوماتیک رینگ اسپرت 206sd در سنندج نحوه رانندگی با ۲۰۶اتومات پروژه تعویض گیربکس اتوماتیک پژو ۲۰۶ صدای گیربکس al4 قیمت روغن گیربکس اسو برای مگان اتوماتیک اتومات کردن 206 چقدر هزبنه دارهد مشکل گیربکس اتوماتیک 206 چرا ۲۰۶ تیپ ۴ اتومات دنده عوض نمیکند انواع روغن گیربکس اتومات وکارایی انها اگر مخزن آب 207 اتومات خالی بشه چه اتفاقی می افته تعویض گیربکس 206 اس دی گیربکس zf پژو 206 حالات دنده 206اتوماتv9 206 بدون جعبه دنده اتوماتیک دکمه بغل دنده اتوماتیک سرویس گیربکس اتوماتیک 206 چند لیتر روغن جعبه دنده ۲۰۶تیپ ۲ روش چک کردن روغن گیربکس 206 روش چک کردن سطح روغن گیربکس 206 بازدید روغن گیربکس ۲۰۶اس دی مشکل تعویض دنده دو به سه 206 گیربکس اتوماتیک محل فشنگی دنده عقب روی گیربکس اتومات۲۰۶ علائم دنده اتوماتیک 207 خطای نمایش ستاره و اس همزمان در پژو۲۰۶ 206تیپ 5دنده اتومات پلوس۲۰۶ اتومات کار شیر برقی 206 206 دنده اتوماتیک چند لیتر روغن گریبووس میگیرد دنده 3گیر کردن گیربکس قیمت گیربکس اتومات پژو 206 مدل گیربکس۲۰۶ فروش گیربکس اتوماتیک 206 عیب یابی گیربکس اتومات 206 چرا 206 وی 9 تولید نمیشود معایب 206 تیپ 6 اتوماتیک ضعف 206صندوقدار اتومات روشن شدن s و برف روغن گیربکس 206 تیپ 2 تقه زدن گیربکس 206 تیپ 5 روغن گیربکس اتومات کم باشه چی میشه ریست کردن گیربکس اتومات پژو روش تعویض روغن گیربکس 206 اتوماتیک آیا گیربکس اتومات۲۰۶ خوب است؟ مشخصات گیربکس اتوماتیک پژو 206 206 اتومات چگونه روغن گیربکس اتومات کم باشه چه میشه قیمت دسته دنده ۲۰۶تیپ۶ چرا 206 صندوقدار v9 دیگه تولید نمیشود پیچ تخلیه روغن گیربکس اتومات مزایا و معایب گیربکس اتوماتیک 206 درجه اب ۲۰۶ تیپ ۵ اس دی اتوماتیک روی چند باید باشه مشخصات گیربکس اتوماتیک 206 علت علامت اس دردنده اتومات 206 دنده یک به دو 206 ضربه دنده یک به دو 206 تقه ههزینه گیربگس اتومات ۲۰۶ نحوه تعویض واسکازین گیر بای اتوماتیک 206 یهو گاز نخوردن 206 اتوماتیک مشکلات پژو ٢٠٦ اس دی v9 گاز هرز میخوره شیر برقی دنده عقب آیا کلاچ 206اتومات است قیمت گیرباکس اتماتیک 206 طرفیت رپغن گیربکس خرابی دنده 206 زمان تعویض روغن گیربکس پژو اتومات کام دنده. پیچ ماشین 206 خودرو ۲۰۶دنده اتومات ایا 206 تیپ 5 دنده اوتومات است؟ جعبه دنده 207 گذاشتن گیربکس اتومات رو 206 تشکیلات گیربکس پژو 206 اس دی اخطار s درپژو206 دکمه اس دنده اتوماتیک پژو206 دکمه s پژو206 دکمه s دنده پژو206 قیمت اتوماتیک کردن 206 راهنمای عیب یابی گیربکس 206 اتومات قیمت اتوماتیک کردن گیربکس ماشین206 علتهای بد عمل کردن دنده اتوماتیک پژو 206 روغن گیربکس اتومات 207 تقه گیربکس اتومات 206 ریست روغن گیربکس alf 206 اس دی دستی اتومات میشه دکمه s در 206 اتومات به چه معنا است خرابی لیور دنده 206 اتومات دکمه ی speed در 206 عملکرد دکمه اسنو در تیپ ۶ گاز نخوردن ۲۰۶ اتومات روش چک کردن روغن گیربکس ۲۰۶ اتومات کردن ٢٠٦ کیربگس پژو دویستو شیش واسکازین ۲۰۶تیپ دو مقدار روغن گیربکس اتوماتیک اتومات کردن گیربکس 206 آپکو 206 اتومات دارم ضربه میزنه وچراغ مه شکن وs باهم روشن میشه میشود پژو 206 تیپ2 را دنده اتوماتیک کرد شرایط ۲۰۶تیپ۶ جعبه دنده اتوماتیک 206 مصرف سوخت 206 اتوماتیک روغن گیربکس 207اتوماتیک خرابی لیور206 اتومات 206 اوتومات گربگس اتومات پژو ۲۰۷آنلاین گیربکس اتوماتیک مناسب 206 روشن نشدن چراغ رانندگی،دربرف 207 اتوماتیک قیمت اتوماتیک۲۰۶ هزینه تعمیر گیربکس،اتومات 206

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار و مقالات منتشر شده مطلع شوید.

آگهی های های مرتبط
مقالات مرتبط
سیستم روغن کاری موتور و خرابی آن
سیستم روغن کاری موتور و خرابی آن
کلاچ، جعبه دنده، دیفرانسیل و پلوس
کلاچ، جعبه دنده، دیفرانسیل و پلوس
صفحه کلاچ خودرو
صفحه کلاچ خودرو
روغن موتور مناسب خودرو
روغن موتور مناسب خودرو
ترمز خودرو و خرابی آن
ترمز خودرو و خرابی آن
فرمان هیدرولیک خودرو و خرابی آن
فرمان هیدرولیک خودرو و خرابی آن
سیستم تامین هوای موتور و خرابی آن
سیستم تامین هوای موتور و خرابی آن
علت ضعیف بودن ترمزها
علت ضعیف بودن ترمزها
روغن ریزی و کم کردن روغن موتور
روغن ریزی و کم کردن روغن موتور
نظرات کاربران
 • صفحه 1 از 7
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • صفحه 1 از 7
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
نظر ، سوال و یا پیشنهاد خود را ثبت نمایید
CAPTCHA
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به ویکی راهنما می باشد قوانین سایت | درباره ما | تماس با ما
×
ما را حمایت کنید