ثبت آگهی جدید
ثبت آگهی در مقاله : هاست و سرور سایت
1- نوع کاربری خود را انتخاب نمایید
این فیلد اختیاری است اما جهت دریافت ایمیل از ما بویژه ایمیل یادآوری رمز عبور آنرا وارد کنید
این رمز جهت ورود به پنل مدیریت آگهی می باشد و باید آنرا به خاطر بسپارید

2- مشخصات آگهی
×

راهنمایی !

جهت آشنایی با اصول تبلیغات موثر و همچنین مشاهده خدمات دهنگان طراحی اینجا را کلیک کنید

جهت مشاهده بنرهای آگهی آماده برای دانلود اینجا را کلیک کنید

محل نمایش آگهی خود را تعیین نماییدجزئیات آگهی را مشخص نمایید

- تنها فایل با پسوند jpg | jpeg | gif | png مجاز است

- ابعاد مجاز : Width:350 px , Height: 200 px

- حداکثر سایز مجاز فایل : 200 کیلوبایت

تصویری جهت نمایش انتخاب نشده است

 


با کلیک بر روی آگهی ، کاربر به وب سایت شما منتقل خواهد شد.

نوع اشتراک خود را انتخاب نمایید
3- مطالعه قوانین درج آگهی

قوانین سایت

1- ویکی راهنما، در تارنمای ساماندهی سایتهای ایران (رسانه)، زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

2- ویکی راهنما یک سایت فارسی زبان است و اطلاعات در این سایت به زبان فارسی ارائه می شود.

3- انتشار مطالب و عکسهایی که به هر نحو با قوانین مدنی و جزایی جمهوری اسلامی ایران مغایر باشند در این سایت ممنوع است، لذا آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم ویکی راهنما تائید و سپس نمایش داده خواهند شد.

4- چنانچه آگهی، ارتباط معنی داری با مقاله کنار آن نداشته باشد، در سایت منتشر نخواهد شد.

5- هر آگهی مربوط به نمایش یک کسب و کار است و در صورت ارائه اطلاعات اضافی توسط کاربر، در سایت منتشر نخواهد شد.

6- چنانچه آگهی دهنده با ارائه اطلاعات نادرست و راهنمایی های غلط، اقدام به فریب بازدید کنندگان نماید، آگهی او حذف و در صورت لزوم تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

7- ارتباط بین بازدید کننده و مالک آگهی بصورت مستقیم و بدون دخالت ویکی راهنما انجام می شود، در این وب سایت، ثبت کننده آگهی، شخصا مالک آن محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات و یا خدمات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

8- لینکها یا آدرس وب سایت های معرفی شده در ویکی راهنما صرفا جهت اطلاع رسانی هستند و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها و یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

9- کلیه مطالب ارائه شده در این سایت از طریق تحقیق و مطالعه منابع داخلی، ترجمه منابع خارجی و پرس و جو از صاحبان مشاغل تهیه و تدوین شده و در صورت اثبات عدم انطباق بخش یا بخشهایی از آن با واقعیت، ویکی راهنما ملزم به اصلاح هر چه سریعتر آن بخش یا بخشها می باشد و مسئولیت بروز ضرر و زیان به استفاده کننده از این اطلاعات را ، از هر نوع، از خود سلب می نماید.

10- بازدیدکنندگان سایت می توانند هرگونه شکایت (در خصوص آگهی دهنده و یا محتوا) را از طریق صفحه "تماس با ما"، به اطلاع مدیران ویکی راهنما برسانند. شکایات ثبت شده ظرف حداکثر 7 روز کاری بررسی شده و در صورت صحیح بودن، تغییرات و یا اقدام لازم انجام خواهند شد، بدیهی است در صورت نادرست بودن شکایت، این موضوع با عدله کافی به اطلاع شخص شاکی خواهد رسید.

11- استفاده از هرگونه نرم افزار (Crawler, Spider) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت ویکی راهنما، ممنوع بوده و در صورت انجام، شخص خاطی از طریق مراجع "پلیس فتا" تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

12- کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ویکی راهنما است و هر گونه بهره برداری و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

13- این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران محترم، مجاز است تا نسبت به تغییر، حذف و یا اضافه کردن مفاد فوق الذکر، در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران اقدام کند.

14- هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر، در دادسراها و دادگاههای کشور قابل پیگیری و حل و فصل است.

 

CAPTCHA

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به ویکی راهنما می باشد