آپشن های تندر 90 | ویکی راهنما | WikiRahnama.Com
تاریخ انتشار: 1395/01/27 آخرین بازنگری: 1395/08/13 بازدید: 5,516

آپشنهای ایمنی و ضد سرقت تندر

تندر 90، در مقایسه با قیمت خود، به خوبی توانسته رضایت مصرف کنندگان را در حوضه فنی و لذت از رانندگی جلب کند، ولی ظاهر، آپشنها و فضای داخل کابین تندر، در برآورده کردن توقعات مصرف کنندگان توفیق چندانی نداشته، از این رو بازار آپشنهای رفاهی، امنیتی و ظاهری ال 90 بسیار داغ است.

برای سهولت در انتخاب مشتریان، در این مقاله این آپشنهای تندر و تغییری که هر کدام از آنها در این خودرو ایجاد می کنند آورده شده اند، قیمت آپشنهای ال 90 حدودی است و معمولا قیمت نصب آنها بستگی به محل و سایر شرایط دارد.

   
صندوق پران (کد L101) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
صندوق پران تندر
مشخصات: صندوق پران تندر از مهمترین و کارآمدترین آپشنهای آن است، زیرا بدون آن راننده باید خودرو را خاموش کرده و با استفاده از سوئیچ درب صندوق را باز کند.
از طرف دیگر در صورتیکه سوئیچ در صندوق عقب جا بماند و درب صندوق بسته شود، راننده باید از طریق کلید ساز، یا باز کردن صندلی عقب آن را خارج کند. این موضوع در سفر و مواقعی که دسترسی به سوئیچ یدک میسر نیست، بسیار حائز اهمیت خواهد بود.
صندوق پران را می توان به سیستم دزدگیر مرتبط کرد به نحوی که از طریق ریموت دزدگیر بتوان درب صندوق را نیز باز کرد.  

  

سنسور دنده عقب (کد L102) قیمت (تومان): 70,000
اجرت نصب: 

سنسور بین درب های تندر

مشخصات: ارتفاع تندر نسبت به سایر خودروهای سواری بلندتر است و طراحی صندوق آن باعث شده که راننده دید کافی به فضای پشت خودرو را نداشته باشد. هنگام حرکت در دنده عقب، در صورت وجود موانع کوتاه احتمال برخورد با آنها زیاد است.
 نسب سنسور دنده عقب این امکان را برای راننده فراهم می کند که در حرکت دنده عقب با شنیدن صدای بوق هشدار به موانع برخورد نکند. نمونه های مختلفی از سنسورهای دنده عقب وجود دارند که مرغوبترین آنها در آب و هوای بارانی و دماهای مختلف نیز کارایی مناسبی دارند.  

  

محافظ کامپیوتر (ECU) (کد L103) قیمت (تومان): 35,000
اجرت نصب: 
محافظ کامپیوتر تندر
مشخصات: برای جلوگیری از سرقت کامپیوتر خودرو (ECU) استفاده می شود و قیمت آن در مقابل قیمت ECU بسیار ناچیز است و به توجه به آمار سرقت کامپیوتر خودرو، نصب آن توصیه می شود.

  

کابل اتصال منفی (کد L104) قیمت (تومان): 80,000
اجرت نصب: 

کابل اتصال منفی تندر

مشخصات: در خودرو تندر، در صورت روشن کردن وسایل متعدد برقی (کولر، بخاری، ضبط، چراغ جلو، شیشه گرم کن و ... ) عملکرد آنها دچار اشکال می شود، مثلا درجه حرارت آب بالا می رود و خودرو شروع به لرزیدن می کند و یا نور چراغ جلو شروع به کم و زیاد شدن می کند و این بدلیل ضعیف بودن اتصال منفی در تندر است.
کابل اتصال منفی این مشکل را برطرف می کند و راننده خودرو می توانند بصورت همزمان و بدون مشکل از وسایل الکتریکی آن استفاده کنند.  

  

قفل زاپاس (کد L105) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
  قفل زاپاس تندر
مشخصات: برای  جلوگیری از سرقت زاپاس استفاده می شود و قیمت آن در مقابل قیمت رینگ و لاستیک بسیار ناچیز است. سرقت زاپاس با چنان سرعتی انجام می شود که علیرغم وجود دزدگیر، قبل از آنکه اطرافیان متوجه صدای دزدگیر شوند، کار به پایان رسیده است. لذا استفاده از قفل زاپاس برای خودروهایی که اغلب در بیرون از منزل پارک هستند توصیه می شود.

  

قفل پدال (کد L106) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 

قفل پدال تندر

مشخصات: به گفته مامورین کلانتری و آگاهی، قفل پدال از موثرترین عوامل بازدارنده در سرقت خودرو است. قفل پدال در واقع نوعی قفل سنتی (کتابی یا معمولی) است که باز کردن آن نیازمند تخصص و حرفه است. سارقین با مشاهده عوامل بازدارنده اینچنینی خود را به زحمت نمی اندازند و اصطلاحا به دنبال دیوار کوتاهتری می گردند.

  

قفل محافظ پیچ قالپاق (کد L107) قیمت (تومان): 10,000
اجرت نصب: 
  پیچ محافظ قالپاق تندر
مشخصات: برجستگی های روی آچار و پیچ مکمل هم هستند و در واقع این پیچ فقط توسط آچار خودش باز می شود، پیچ محافظ قالپاق دسترسی سارقین را به پیچ های چرخ محدود کرده و ضریب امنیتی چرخها را بالاتر می برد.

  

پاور ویندو- بالابر اتوماتیک شیشه (کد L108) قیمت (تومان): 35,000
اجرت نصب: 

پاور ویندوز (بالابر خودکار پنجره ها) تندر

مشخصات: با بستن درب خودرو توسط ریموت، کلیه شیشه های برقی خودرو، در صورت باز بودن، یکی پس از دیگری بالا می روند. این سیستم از یک سو احتمال باز ماندن شیشه ها را کاهش داده و از سوی دیگر راننده مجبور نیست هر باز قبل از پیاده شدن باز یابسته بودن شیشه ها را کنترل کند.

 آپشنهای داخل کابین تندر  

    
مینی داشبورد (کد L109) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 

مینی داشبورد تندر 

مشخصات: این قطعه همرنگ داشبورد و از جنس پلاستیک است که با چسب دوطرف به داشبورد می چسبد. با توجه به محدودیت فضای داشبورد تندر، مطابق شکل فضای بیشتری را برای سرنشینان ایجاد می کند.

 

درب ایربگ (کد L110) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 
درب ایربگ تندر 
مشخصات: در مدلهای فاقد ایربگ سرنشین، این درپوش فضای خالی داشبورد را پوشانده و زیبایی بیشتری را ایجاد می کند. 

  

کنسول وسط با پایه فابریک (کد L111) قیمت (تومان): 35,000
اجرت نصب: 

کنسول وسط - زیر آرنجی تندر 

مشخصات: کنسول وسط فضای جدیدی را برای نگهداری مدارک، بیمه نامه و ... ایجاد می کند و از سوی دیگر راننده می تواند آرنج خود را روی آن قرار دهد که در رانندگی های طولانی و سفر موجب کاهش خستگی راننده می شود.

  

پارکابی استیل درجه 1 (کد L112) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
پارکابی استیل تندر 
مشخصات: در اثر تماس کفش با قسمت پارکابی خودرو، به مرور رنگ این قیمت از بین می رود و ظاهر بدی را ایجاد می کند، استفاده از پا رکابی استیل این مشکل را رفع کرده و در عین حال ظاهر زیباتری را برای خودرو ایجاد می کند.

  

لاستیک زیرپایی اصلی رنو (کد L113) قیمت (تومان): 55,000
اجرت نصب: 

زیر پایی اصلی تندر 

مشخصات: اندازه و ابعاد این کفپوش برای تندر طراحی شده و لبه های داخلی آن مانع از انتقال آب و گرد و خاک به موکت کف خودرو می شود.

  

کنسول زیر داشبورد (کد L114) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 
جا عینکی - مکمل کنسول تندر 
مشخصات: این قطعه فضای خالی پایین داشبورد را پر می کند و بیشتر برای نگهداری عینک و اشیاء کوچک مانند فلش (USB) مناسب است. این قطعه از طریق پیچ یا چسب دو طرف چسبانده می شود.

  

نقره ای دور دریچه (کد L115) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 

نقره ای دور دریچه کولر تندر 

مشخصات: این قطعه پلاستیکی از طریق چسب دو طرف به دریچه کولر و بخاری متصل می شود که با طرح نقره ای قسمتهای وسط داشبورد هم رنگ می شود.

  

استیل دور دریچه (کد L116) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 
استیل دور دریجه کولر تندر 
مشخصات: مطابق شکل این قطعه استیل از طریق چسب دو طرف به قاب کولر و بخاری چسبیده می شود.

  

سر دنده مگانی (کد L117) قیمت (تومان): 30,000
اجرت نصب: 

سردنده مگانی تندر 

مشخصات: سردنده طرح مگان، به رنگ مشکی و نقره ای است که با رنگهای سایر قسمتهای اتاق نزدیکتر است. 

  

جا عینکی سقفی (کد L118) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
جا عینکی سقفی تندر 
مشخصات: برای نگهداری از عینک طبی یا آفتابی طراحی شده و با استفاده از آن سطح شیشه عینک در اثر تماس با سایر اشیاء داشبورد خط و خش نمی افتد.

  

نمد روی داشبورد (کد L119) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 

موکت روی داشبورد تندر 

مشخصات: برش این قطعه مطابق با داشبورد تندر طراحی شده و دریچه های شیشه گرم کن و کانال کولر و بخاری در آن منظور شده اند. این قطعه فضای اتاق تندر را گرمتر نشان می دهد.

  

آرم فرمان رنو (کد L120) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 
آرم روی فرمان تندر 
مشخصات: مطابق شکل با استفاده از این قطعه لوگو فرمان جلوه و زیبایی بیشتری دارد که در خودرو مگان و سایر محصولات کارخانه رنو از آن استفاده می شود.

  

جاسیگاری لیوانی (کد L121) قیمت (تومان): 30,000
اجرت نصب: 

جاسیگاری لیوانی تندر 

مشخصات: خودرو تندر بصورت پیشفرض فاقد زیر سیگاری قابل تخلیه است و این قطعه برای کسانی که در خودرو سیگار می کشند مورد استفاده قرار می گیرد.

  

کفپوش اتاق کامل درجه 1 (کد L122) قیمت (تومان): 45,000
اجرت نصب: 
کفپوش کامل اتاق تندر 
مشخصات: این قطعه کل کف داخل خودرو را می پوشاند و نصب آن با باز کردن اجزاء متصل به کف خودرو مقدور است، این قطعه بیشتر در استانهای پر باران استفاده  می شود و در نتیجه استفاده از آن راننده نگران خیس شدن، بو گرفتن و پوسیده شدن کف خودرو نخواهد بود.

  

استیل دور شاسی قفل کن (کد L123) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 

استیل دور شاسی قفل کن تندر 

مشخصات: این قطعه از جنس استیل است و با چسب دوطرف چسبانده می شود.

 

کاور قفل صندوق عقب درجه 1 (کد L124) قیمت (تومان): 20,000
اجرت نصب: 

کاور ( محافظ ) سینی صندوق عقب تندر 

مشخصات: در اثر تماس اشیاء به مرور زمان رنگ این قسمت از بین می رود لذا استفاده از این قطعه این مشکل را برطرف می کند و در عین حال ظاهر زیباتری به فضای صندوق عقب می دهد.

  

کفپوش صندوق عقب (کد L125) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
کفی صندوق عقب تندر 
مشخصات: کفپوش صندوق عقب روکش پلاستیکی دارد و شکل آن اصطلاحا بشقابی است و در صورت تماس با اشیاء مرطوب و یا ریختن آب در آن براحتی قابل نظافت است. 

  

نمد پشت صندلی - داخل صندوق (کد L126) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 

نمد پشت صندلی صندوق عقب 

مشخصات: این قطعه فضای صندوق عقب تندر را یکدست کرده و ظاهر بسیار زیباتری را به آن می دهد.

  

جک درب موتور (کد L127) قیمت (تومان): 30,000
اجرت نصب: 
جک کاپوت تندر 
مشخصات: با استفاده از این قطعه باز و بسته کردن درب موتور راحتتر انجام می شود.

  

جک درب صندوق (کد L128) قیمت (تومان): 30,000
اجرت نصب: 

جک درب صندوق عقب تندر 

مشخصات:  با استفاده از این قطعه باز و بسته کردن درب صندوق عقب راحتتر انجام می شود.

  

نمد درب موتور (کد L129) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
نمد زیر کاپوت تندر 
مشخصات: این قطعه نوعی عایق است و از طریق پین (خار) به درب موتور متصل می شود و استفاده از آن مانع از سوختن و تغییر رنگ درب موتور (در اثر حرارت) می شود و از طرف دیگر در کاهش صدای موتور نیز موثر است. بدون استفاده از این قطعه، به مرور زمان رنگ زیر و حتی روی درب موتور تغییر می کند.

  

نمد درب صندوق (کد L130) قیمت (تومان): 20,000
اجرت نصب: 

  نمد درب صندوق عقب تندر

مشخصات: این قطعه نیز از طریق پین (خار) به درب صندوق متصل می شود و همانطور که در شکل پیداست ظاهر زیباتری را ایجاد می کند. با توجه به جنس آن که عایق است، در فصول سرد به گرمتر ماندن صندوق عقب و در نتیجه فضای سرنشینان عقب خودرو کمک می کند. 

  

نوار دور موتور (کد L131) قیمت (تومان): 10,000
اجرت نصب: 
نوار لاستیکی دور موتور تندر 
مشخصات: این نوار لاستیکی مانع از تماس مستقیم بین درب موتور و بدنه خودرو شده و ورود گرد و غبار به موتور را کمتر می کند و در نتیجه فضای موتور تمیزتر می ماند. بعلاوه این قطعه در کاهش جریان هوای ناخواسته از کانال کولر و بخاری (خصوصا در سرعت بالا) موثر است.

  

کاپ سر کمک (کد L132) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 

درپوش کمک فنر تندر 

مشخصات: بدلیل شکل کاسه ای سر کمک، آب و ضایعات در آن باقی می مانند و به مرور زمان این فضا دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شود. کاپ سر کمک، در عین زیباتر کردن فضای موتور مانع از این مشکل می شود.

آپشنهای بدنه تندر

 
توری زیر برف پاک کن (کد L133) قیمت (تومان): 10,000
اجرت نصب: 

توری زیر برف پاک کن تندر 

مشخصات: مطابق شکل این قطعه در فضای پایین برف پاک کن قرار می گیرد و با ایجاد نمای زیباتر، مانع از تجمع برگ درخت و ضایعات در این قسمت می شود. 

  

راهنما مگانی (کد L134) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 
راهنمای مگانی تندر 
مشخصات: این قطعه بسادگی و بدون نیاز به تغییری در بدنه نصب می شود و ظاهر زیباتری دارد.

  

دستگیره درب صندوق عقب (کد L135) قیمت (تومان): کروم: 5,000 معمولی:3,000
اجرت نصب: 

  دستگیره درب صندوق عقب تندر

مشخصات: سرنشینان خودرو برای باز و بسته کردن درب صندوق عقب ناگزیر از تماس با بدنه خودرو هستند که مواردی که بدنه تمیز نباشد لباس و دست شخص آلوده خواهد شد. این دستگیره باز و بسته کردن درب صندوق را آسانتر می کند. 

    

بادگیر شیشه های جلو (کد L136) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
بادگیر شیشه جلو تندر 
مشخصات:

 

  

بادگیر چهار پنجره (کد L137) قیمت (تومان): 40,000
اجرت نصب: 

بادگیر چهار درب تندر 

مشخصات:

  

بادی فویل درب ها (کد L138) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
  بادی فویل ( نوار بین دربها) تندر
مشخصات:  مطابق شکل

  

قاب دستگیره (کد L139) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 

قاب دستگیره تندر 

مشخصات:  مطابق شکل

  

قاب زیر دستگیره (کد L140) قیمت (تومان): 5,000
اجرت نصب: 
  قاب زیر دستگیره تندر
مشخصات:  مطابق شکل

  

فلاپ وراکروزی (کد L142) قیمت (تومان): 25,000
اجرت نصب: 
فلاپ دور گلگیر 
مشخصات: در صورت نصب این قطعه اگر مانعی به گلگیرهای خودرو برخورد کند خسارت بمراتب کمتری ایجاد کرده و در عین حال ظاهر زیباتری برای تندر ایجاد می کند.

  

گل پخش کن نشکن (کد L143) قیمت (تومان): 20,000
اجرت نصب: 

گل پخش کن تندر 

مشخصات: 

  

قاب آیینه لبه دار (کد L144) قیمت (تومان): 10,000
اجرت نصب: 
قاب روی آیینه تندر 
مشخصات:  مطابق شکل

  

  

آیینه پرستیژ (کد L145) قیمت (تومان): چینی (200,000) ایرانی (160,000)
اجرت نصب: 
  آیینه بزرگ آیینه پرستیژ تندر
مشخصات: آیینه اصلی تندر ابعاد کوچکی داشته و دید محدودی را در اختیار راننده قرار می دهد، آیینه طرح پرستیژ بزرگتر است و این مشکل را در تندر مرتفع می کند.

  

بال عقب شرکتی رنگ شده (کد L146) قیمت (تومان): 110,000
اجرت نصب: 

بال صندوق عقب تندر 

مشخصات: مطابق شکل

  

دیفیوزر سپر عقب (کد L147) قیمت (تومان): 20,000
اجرت نصب: 
دیفیوزر سپر عقب تندر 
مشخصات: مطابق شکل

  

آنتن سقفی مگانی (کد L148) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 

آنتن سقفی مگانی تندر 

مشخصات: مطابق شکل

  

ابرویی چراغ جلو (کد L149) قیمت (تومان): 13,000
اجرت نصب: 
ابرویی چراغ جلو تندر 
مشخصات: مطابق شکل

  

  

پرژکتور سپر جلو (کد L151) قیمت (تومان): مدل 1: 35,000 مدل 2: 45,000
اجرت نصب: 
پرژکتور جلو مه شکن تندر 
مشخصات: در مدلهایی که فاقد پرژکتور هستند، پس از اجرای سیم کشی (که جداگانه باید خریداری شود) و بریدن محل مخصوص در سپر قابل اجرا است.

  

  

قاب پلاک (کد L153) قیمت (تومان): 3,000
اجرت نصب: 
قاب پلاک 
مشخصات: از جنس پلاستیک است و قبل از نصب پلاک، آنرا بصورت کشویی در قاب پلاک قرار داده و به بدنه خودرو پرچ  می شود.

  

سر اگزوز استیل (کد L154) قیمت (تومان): 15,000
اجرت نصب: 

سر اگزوز استیل تندر

مشخصات: این نوع سر اگزوزها صدای ناهنجاری تولید نمی کنند و نصب آنها بسیار ساده است و نمای زیباتری به عقب خودرو می دهد.

  

درپوش اکسل عقب (کد L155) قیمت (تومان): 2,500
اجرت نصب: 
درپوش اکسل عقب تندر
مشخصات: اکسل عقب تندر به علت ارتفاع بلند این خودرو در معرض دید قرار دارد و درپوش اکسل عقب نمای بهتری به این قسمت می دهد.  

  

قالپاق تو رینگی (کد L156) قیمت (تومان): 6,000
اجرت نصب: 

  قالپاق تو رینگی تندر

مشخصات: این نوع قالپاق روی پیچ های چرخ قرار می گیرد که بصورت پیشفرض در تندرهای با رینگ اسپرت وجود دارد.

 

.: تعداد 100 نفر از 104 نفر این مقاله را مفید دانسته اند :.

آیا این مقاله برای شما نیز مفید بود؟

راهنمای باز کردن سپر عقب تندر آپشن های ال90 سردنده مگان اتوماتیک دستگیره صندوق ال نود باز کردن صندلی عقب ال90 قیمت پمپ صندوق پران ال نود ال نود و اپشن های جدیدس سنسور دنده عقب ال 90 قیمت سنسور دنده عقب ال90 سنسور دنده عقب تندر 90 فروشگاه لوازم آپشن تندر النود اتومات روش نصب صندوق پران ال 90 آپشن های ال ۹۰ در کار خانه صندوق عقب تندر ۹۰ وسایل لوکس ال نود اورمیه دکمه صندوق عقب l90 قیمت صندوق پران قیمت سنسور دنده عقب تندر 90 نمد پشت صندوق عقب ال 90 نصب آپشن های ال 90 قیمت قاب دستگیره ال90 نمد صندوق عقب ال 90 طریقه نصب کنسول وسط تندر ۹۰ آپشن های اسپرت ال نود راهنمای کاپوت تندر90 نحوه نصب جک درب موتور ال 90 تغییر داشبورد ال نود سنسور دنده عقب برای ال 90 ایا ال نود سنسور دنده عقب/دارد؟، قیمت دوربین دنده عقب ال 90 تندر با گل پخش کن نحوه عمل کردن صندوق پران ال90 قفل درب خودروی ال 90 قفل کاپوت ال ۹۰ قیمت سنسور دنده عقب ال 90 قفل درب صندوق تندر ضد سرقت 90 نحوه وصل کردن دیفیوزر ال 90 ﻗﻴﻤﺖ ﺟﻚ ﻛﺎﭘﻮﺕ اﻝ ﻧﻮﺩ قیمت صندوق پران فابریک ال نود سپر پشت ال90 قیمت آپشن های تندر 90 سنسور دنده عقب ال نود قیمت سنسور دنده عقب ال نود شیشه پاک کن ال نود اتومات آیا تندر اتوماتیک سنسور دنده عقب دارد؟ نمد پشت صندلی ال 90 نصب سنسور دنده عقب ال 90 سیاه کردن فضای داخل کاسه چراغ ماشین تندر 90 1 قیمت صندوق پران تندر90 قیمت صندوق پران ال 90 اپشن چراغ دنده ال 90 قفل ضد سرقت صندوق عقب ال 90 اپشن تندر ۹۰ ماشین ال 90 اتوماتیک صندوق عقب تندرالنود اتومات نصب سنسور دنده عقب برای تندر ال نود اتوماتیک جک صندوق عقب ال 90 خرید اینترنتی کنسول تندر۹۰ باز کردن کنسول ال نود خرید صندوق پران ال90 سنسور عقب تندر 90 اپشن های قابل نصب روی ال90 نمد داخل صندوق عقب النود قیمت بوق ال 90 باز کردن در بسته ال 90 آپشن قابل نصب روی تندر ال 90 گرم کن صندلی تندر ۹۰ فضایی داخلی تندر قیمت سنسور دنده عقب ال ۹۰ ال 90 دیدعقب ﻃﺮﺯ ﺑﺎﺯﮐﺮﺩﻥ ﮐﺎﺑﻮﺕ ﻣﺎﺷﯿﻦ l90 قیمت بادی فویل ال نود مکمل صندوق پران ال 90

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار و مقالات منتشر شده مطلع شوید.

آگهی های های مرتبط
مقالات مرتبط
ضعیف شدن باتری، باتری مناسب
ضعیف شدن باتری، باتری مناسب
شیشه دودی خودرو
شیشه دودی خودرو
ترمز خودرو و خرابی آن
ترمز خودرو و خرابی آن
فرمان هیدرولیک خودرو و خرابی آن
فرمان هیدرولیک خودرو و خرابی آن
خرابی موتور (میل لنگ، یاتاقان، شاطون، بوش، رینگ و پیستون)
خرابی موتور (میل لنگ، یاتاقان، شاطون، بوش، رینگ و پیستون)
خرابی موتور (سرسیلندر، سوپاپ، سیت و گاید سوپاپ، میل سوپاپ)
خرابی موتور (سرسیلندر، سوپاپ، سیت و گاید سوپاپ، میل سوپاپ)
سیستم جرقه زنی موتور و خرابی آن
سیستم جرقه زنی موتور و خرابی آن
سیستم خنک کننده موتور و خرابی آن
سیستم خنک کننده موتور و خرابی آن
سیستم تامین هوای موتور و خرابی آن
سیستم تامین هوای موتور و خرابی آن
نظرات کاربران

نظری جهت نمایش وجود ندارد

نظر ، سوال و یا پیشنهاد خود را ثبت نمایید
CAPTCHA
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به ویکی راهنما می باشد قوانین سایت | درباره ما | تماس با ما
×
ما را حمایت کنید