درباره ما | ویکی راهنما | WikiRahnama.Com
تاریخ انتشار: آخرین بازنگری: بازدید: 5,385

درباره ما

درباره ما

ویکی راهنما در اسفند 1393 با هدف افزایش آگاهی عمومی در زمینه های مرتبط با مشاغل تاسیس شد، در سال 1394 در تارنمای ساماندهی سایتهای ایران ثبت گردید.

همه ما برای پاسخگویی به نیازهایمان به انواع کالا و خدماتی که در زندگی روزمره به آنها احتیاج پیدا می کنیم، ناگزیر از تماس با صاحبان مشاغل هستیم. مراجع متنوعی برای پیدا کردن مجریان خدمات و فروشندگان کالا وجود دارند. سایت ویکی راهنما نیز یکی از این مراجع است. این سایت، مطالب درست و کاملی را درباره هر کالا و خدمات به اطلاع بازدید کننده رسانده و در کنار آن، مجریان و فروشندگان آن کالا و خدمات را نیز معرفی می کند.

مدیران این سایت با نظر سنجی از دریافت کنندگان کالا و خدمات، از میزان صلاحیت آگهی دهندگان مطلع شده و این اطلاعات را برای ادامه همکاری با ایشان مد نظر قرار می دهند.

اطلاعات ارائه شده در این سایت بدون جهت گیری به منافع شخص یا اشخاصی تدوین شده و می شود، در نتیجه با استفاده از این اطلاعات، مصرف کننده، "انتخابی آگاهانه" خواهد داشت و با ارسال نظر، ما را نیز از کیفیت خدماتمان مطلع خواهد کرد.

کلیه مطالب ارائه شده در این سایت از طریق تحقیق و مطالعه منابع داخلی، ترجمه منابع خارجی و پرس و جو از صاحبان مشاغل تهیه و تدوین شده و در صورت اثبات عدم انطباق بخش یا بخشهایی از آن با واقعیت، ویکی راهنما ملزم به اصلاح هر چه سریعتر آن بخش یا بخشها می باشد و مسئولیت بروز ضرر و زیان به استفاده کننده از این اطلاعات را ، از هر نوع، از خود سلب می نماید.

 

ماموریت ها و برنامه ها

ارتقاء سطح کیفی زندگی عموم مردم، با افزایش آگاهی آنها در زمینه های هنر زندگی کردن، استفاده از کالا و خدمات و اطلاعات عمومی.

مطالعه، تحقیق و جمع آوری اطلاعات مرتبط با مشاغل، و تدوین مقالات تفکیک شده و قابل استفاده در سایت.

تحلیل و طبقه بندی نظرات دریافت شده از سوی بازدید کنندگان سایت، و بررسی انتقادات به منظور افزایش کیفیت محتوا و خدمات سایت.

 

چشم اندازهای ما

رسیدن به رتبه اول اعتماد و رضایت، از نظر بازدید کنندگان سایت.

تبدیل شدن به مرجعی برای تبادل اطلاعات و تجربه در زمینه های مختلف.

استفاده از آخرین دستاوردهای تکنولوژی برای تسهیل هر چه بیشتر دریافت اطلاعات، کالا و خدمات، توسط کسانی که آن را در فضای مجازی جستجو می کنند.

ترویج فرهنگ استفاده بهینه و صحیح، بجای فرهنگ مصرف گرایی و اسراف.

.: تعداد 0 نفر از 0 نفر این مقاله را مفید دانسته اند :.

آیا این مقاله برای شما نیز مفید بود؟

با عضویت در خبرنامه سایت از آخرین اخبار و مقالات منتشر شده مطلع شوید.

Tabligh 1
Tabligh 2
Tabligh 3
Tabligh 4
نظرات کاربران

نظری جهت نمایش وجود ندارد

نظر ، سوال و یا پیشنهاد خود را ثبت نمایید
CAPTCHA
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به ویکی راهنما می باشد قوانین سایت | درباره ما | تماس با ما