قوانین سایت

قوانین سایت

1- ویکی راهنما، در تارنمای ساماندهی سایتهای ایران (رسانه)، زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

2- ویکی راهنما یک سایت فارسی زبان است و اطلاعات در این سایت به زبان فارسی ارائه می شود.

3- انتشار مطالب و عکسهایی که به هر نحو با قوانین مدنی و جزایی جمهوری اسلامی ایران مغایر باشند در این سایت ممنوع است، لذا آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم ویکی راهنما تائید و سپس نمایش داده خواهند شد.

4- چنانچه آگهی، ارتباط معنی داری با مقاله کنار آن نداشته باشد، در سایت منتشر نخواهد شد.

5- هر آگهی مربوط به نمایش یک کسب و کار است و در صورت ارائه اطلاعات اضافی توسط کاربر، در سایت منتشر نخواهد شد.

6- چنانچه آگهی دهنده با ارائه اطلاعات نادرست و راهنمایی های غلط، اقدام به فریب بازدید کنندگان نماید، آگهی او حذف و در صورت لزوم تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

7- ارتباط بین بازدید کننده و مالک آگهی بصورت مستقیم و بدون دخالت ویکی راهنما انجام می شود، در این وب سایت، ثبت کننده آگهی، شخصا مالک آن محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات و یا خدمات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

8- لینکها یا آدرس وب سایت های معرفی شده در ویکی راهنما صرفا جهت اطلاع رسانی هستند و این سایت مسئولیتی در قبال محتوای لینک ها و یا تغییرات بعدی آنها به عهده نخواهد داشت.

9- کلیه مطالب ارائه شده در این سایت از طریق تحقیق و مطالعه منابع داخلی، ترجمه منابع خارجی و پرس و جو از صاحبان مشاغل تهیه و تدوین شده و در صورت اثبات عدم انطباق بخش یا بخشهایی از آن با واقعیت، ویکی راهنما ملزم به اصلاح هر چه سریعتر آن بخش یا بخشها می باشد و مسئولیت بروز ضرر و زیان به استفاده کننده از این اطلاعات را ، از هر نوع، از خود سلب می نماید.

10- بازدیدکنندگان سایت می توانند هرگونه شکایت (در خصوص آگهی دهنده و یا محتوا) را از طریق صفحه "تماس با ما"، به اطلاع مدیران ویکی راهنما برسانند. شکایات ثبت شده ظرف حداکثر 7 روز کاری بررسی شده و در صورت صحیح بودن، تغییرات و یا اقدام لازم انجام خواهند شد، بدیهی است در صورت نادرست بودن شکایت، این موضوع با عدله کافی به اطلاع شخص شاکی خواهد رسید.

11- استفاده از هرگونه نرم افزار (Crawler, Spider) یا ابزار مشابه جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت ویکی راهنما، ممنوع بوده و در صورت انجام، شخص خاطی از طریق مراجع "پلیس فتا" تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

12- کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به ویکی راهنما است و هر گونه بهره برداری و کپی برداری از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

13- این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران محترم، مجاز است تا نسبت به تغییر، حذف و یا اضافه کردن مفاد فوق الذکر، در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران اقدام کند.

14- هر گونه اختلاف نظر در خصوص موارد فوق الذکر، در دادسراها و دادگاههای کشور قابل پیگیری و حل و فصل است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به ویکی راهنما می باشد قوانین سایت | درباره ما | تماس با ما