چرا تبلیغات در ویکی راهنما؟

چرا تبلیغات در ویکی راهنما؟

تبلیغاتِ هدفمند، جزء لاینفک تمام کسب و کارهای موفق بوده و هست. تبلیغات اینترنتی یکی از موثرترین روشهای معرفی کالا یا خدمات شما به مشتریان است.

ویکی راهنما با 5000 بازدید در روز، یکی از سایتهایی است که امکان تبلیغات را برای شما فراهم کرده است و مزایای زیر را نسبت به سایر روشهای تبلیغاتی داراست:

1- تبلیغات شما همیشه و همه جا در دسترس است

چرا تبلیغات در ویکی راهنما؟

تبلیغات تعداد و نوع ابزارهایی که به اینترنت متصل می شوند همواره در حال افزایش است، امروزه دسترسی به اینترنت آسانتر شده و حتی اغلب تلفنهای همراه نیز به اینترنت دسترسی دارند. لذا تبلیغات در ویکی راهنما در همه جای ایران، در تمامی ساعات شبانه روز و 7 روز هفته قابل مشاهده است.

2- تبلیغات هدفمند و انتخاب درست مخاطب

چرا تبلیغات در ویکی راهنما؟

تبلیغات در ویکی راهنما، "تیری در تاریکی" نیست، زیرا تبلیغات شما به کسانی نشان داده می شود که دقیقا بدنبال شما هستند و عبارات مربوط به کسب و کار شما را در اینترنت جستجو کرده اند.

مثلا، کاربری که از شهر شیراز، اطلاعات فنی لپ تاپ Asus را جستجو کرده و صفحه ای را مطالعه می کند، به تبلیغات باشگاه ورزشی در غرب تهران اهمیتی نمی دهد.

اما در ویکی راهنما، کسانی شما را می بینند که با ذهنیت کسب و کار شما وارد سایت شده اند که این موضوع، بازخورد تبلیغات شما را تضمین می کند.

در ویکی راهنما شما می توانید آگهی تان را به وبسایت شخصی خودتان لینک دهید و مشتریان را با آن آشنا کنید، حتی می توانید از خدمات ویژه ما بهره مند شوید و صفحه اختصاصی خودتان را داشته باشید و کاتالوگ و معرفی محصولات خودتان را در آن داشته باشید.

3- ارزیابی بازخورد تبلیغات

چرا تبلیغات در ویکی راهنما؟

در ویکی راهنما بسادگی می توانید تعداد بازدیدهای آگهی خود، و حتی کسانیکه روی آن کلیک کرده و وارد سایت و یا صفحه اختصاصی شما شده اند را ارزیابی کنید. به بیان دیگر، در ویکی راهنما بسادگی می توانید از میزان کارآمدی تبلیغاتِ خود مطلع شوید.

4- هزینه ها و ریسک ها

چرا تبلیغات در ویکی راهنما؟

در ویکی راهنما ترس از اشتباه چاپی، درست نبودن رنگ، بدقولی چاپخانه و هزینه کاغذ، چاپ و تراکت پخش کن وجود ندارد. بروز هرگونه اشتباه در محتوای تبلیغات بسادگی قابل جبران است. تجربه نشان داده که اغلب تراکتها و تبلیغات چاپی دور ریخته می شوند و در کف خیابانها قابل رویت هستند، اما تبلیغات در سایت ما، به رویت مشتریان شما می رسد.

بعلاوه، هزینه تبلیغات ماهانه در ویکی راهنما بسیار ناچیز است ولی بازخورد شگفت انگیزی دارد، زیرا کاربرانی شما را می بینند که به شما نیاز داشته اند و کلمات مربوط به کسب و کار شما را جستجو کرده اند، یا به اصطلاح "به دنبال شما هستند" .

اگر به هر دلیلی در کارآمدی تبلیغات در سایت ما شک دارید، می توانید با دفتر سایت تماس گرفته و کد ثبت آگهی رایگان را دریافت کنید.

بعلاوه، اگر پس از گذاشتن آگهی، از اقدام خود پشیمان شدید و بازخورد مورد انتظارتان را دریافت نکردید، با اولین تماس شما با دفتر سایت، بدون هیچ معطلی و قید و شرطی، هزینه خود را دریافت خواهید کرد. این موضوع را حتما امتحان کنید.

سایز استاندارد آگهی در ویکی راهنما مطابق شکل زیر است:

چرا تبلیغات در ویکی راهنما؟

 

اگر کاربر با لپ تاپ و یا کامپیوترهای معمولی وارد سایت شده باشد، در سمت چپ مقالات شما را می بینند ولی اگر از تلفن همراه و یا تبلت کوچک استفاده کند، در پایین مقالات دیده خواهید شد.

فرمت های JPEG, PNG, GIF قابل استفاده در آگهی شما هستند.

هر قدر آگهی شما زیباتر و تاثیرگذارتر باشد، بازدهی آن بیشتر است، لذا توصیه می کنیم برای تهیه بنر آگهی از افراد متخصص استفاده کنید. در مقاله تبلیغات موثر در کسب و کار ، می توانید اطلاعات تماس طراحان را ببینید.

 

تبلیغات در ویکی راهنما؟

"ویکی راهنما"، مجوز نشر دیجیتال را از "وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - مرکز فنآوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال" دریافت نموده و تبلیغات در آن تحت قرارداد همکاری با "کانون آگهی و تبلیغات اعتماد سازان آینده" انجام می پذیرد.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به ویکی راهنما می باشد قوانین سایت | درباره ما | تماس با ما